שתף קטע נבחר

ב-yes מחפשים עובדים שאוהבים שירות ותקשורת

סמנכ"ל משאבי אנוש של חברת הלווין yes, עופרית כהנא, מחפשת נציגי קשרי לקוחות ושירות טלפונים למוקדים בכפ"ס, כנות, באר שבע ונשר, וכן מתקינים, טכנאי שירות ואנשי מכירות לכל הארץ

מי מציע עבודה: סמנכ"ל משאבי אנוש בחברת הלווין yes, עופרית כהנא.

 

על החברה: בחברה יש כ-2,500 עובדים, ומעל 570 אלף לקוחות מנויים לשירותי השידורים בלוויין.  

 

 

על אווירת העבודה: אווירת העבודה מאוד דינמית ויש תחושה חזקה של שייכות לעולם הטלוויזיה ולתכנים של yes: בכל מקום במשרדים יש טלוויזיות פתוחות שמשדרות את הערוצים שלנו, טאלנטים של יס באים לבקר במוקדים ומשתתפים בפעילויות שלנו, והעובדים מרגישים חלק מעולם התוכן הטלוויזיוני וחלק מהעשייה שרואים כלפי חוץ.

חלק גדול מהכיף זה שיש לנו ערוץ פרטי לעובדים, שמשדר את כל הסדרות והסרטים לפני כולם. אצלנו כבר ראו את העונה השנייה של סרוגים, למשל.

 

הרבה מהמנהלים אצלנו הם אנשים שהתחילו בחברה. זה חשוב לנו גם בשביל לתת אופק קידום לעובדים וגם בשביל הניהול האיכותי שבא ממי שממש מכיר את החברה על כל פניה. לכן אנחנו קודם כל פותחים תפקידים למכרז פנימי כדי לתת עדיפות לעובדים של החברה, שגם מרגישים שייכות ומחויבות לחברה ולערכים שלה. כמעט כל המנהלים היו עד לא מזמן אנשי מכירות או נציגי שירות, טכנאים וכו', והיום כשקודמו, הם מנהלי צוותים ולגמרי מבינים את הראש של העובדים שלהם.

 

בוחרים אנשים שאוהבים לנהל דיאלוג

את מי אנחנו מחפשים: אנחנו מחפשים עובדים שיתחברו למותג החזק, לקצב העבודה ולאווירה ויהיו שותפים לאהבת עולמות השירות והתקשורת. אנחנו מחפשים גם עובדים למחלקות אחרות ותחומים אחרים, כל עוד הם אוהבים את עולם הטלוויזיה.

 

את ההכשרה לתפקידי השירות והמכירה עוברים העובדים בחברה. כאן מקנים לעובדים מקצוע וכלים להצלחה במסלול הקריירה שלהם.

 

משרות פתוחות: בימים אלו אנו מגייסים נציגי קשרי לקוחות ושירות טלפונים למוקדים בכפ"ס, כנות, באר שבע ונשר. מתקינים, טכנאי שירות ואנשי מכירות לכל הארץ. בנוסף אנחנו מחפשים עובדים למטה החברה לתפקידים שונים בתחום הכספים, תפקידי אדמיניסטרציה ותפעול, שיווק ועוד.

 

 

אם אתה בעל עסק ומעוניין להתראיין ולהציע מספר משרות בתחום אחד או במספר תחומים - לחץ כאן .

 

מחפש עבודה? מצאת עבודה ורוצה לספר לנו כיצד? מצליחה לנהל קריירה וחיי משפחה? מעוניין לספר לנו על קשיי האבטלה? כיתבו לנו טור - ואולי נפרסם אותו.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
עופרית כהנא
צילום: אסנת רום
מומלצים