שתף קטע נבחר

שחקני הניקס: "היו רוחות רפאים במלון שלנו"

בניו יורק מצאו את הסיבה לתבוסתם באוקלהומה סיטי. הסנטר אדי קרי: "ביליתי את כל הלילה מחוץ לחדר. אני בטוח שהיו שם שדים". ג'ארד ג'פריס: "המקום הזה מכושף, משוכנע בזה"

לכל הרוחות והשדים. כמה משחקני ניו יורק ניקס מצאו את הסיבה להפסד 106:88 לת'אנדר בלילה שבין שני לשלישי באוקלהומה סיטי. והפעם, לא מדובר בהגנה של דייויד לי או בהתקפה של ג'ארד ג'פריס, אלא ברוחות רפאים. כמה משחקני הניקס בטוחים שבערב שלפני התבוסה בילו במסדרונות בית המלון שדים.

 

"אני מאמין בזה לחלוטין", סיפר ג'פריס. "המקום הזה מכושף, זה ממש מפחיד". מלון "סקריווין הילון" באוקלהומה סיטי נחשב מזה שנים למשכן לאוהבי רוחות הרפאים. השמועות מספרות על כך שאישה שהתאבדה בו במהלך שנות ה-30, כשקפצה מגג הבניין כשהיא מחזיקה בידה תינוק, אחראית ל"ביזאר" שבמלון.

 

לא רק שנתו של ג'פריס נדדה במהלך הלילה, אלא גם זו של אדי קרי, שעצם עיניים לשעתיים בלבד. "מספרים שהכל קרה בקומה העשירית, אני הייתי היחיד שישן שם", סיפר הסנטר של הניקס. "זו הסיבה שביליתי את רוב הלילה בחדרו של נייט רובינסון. אני בטוח שהיו שם רוחות רפאים". העייפות של קרי לא ממש פגעה בניקס, אבל אולי העובדה שהוא השאיר גם את רובינסון ער - היא שגרמה להפסד.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים