שתף קטע נבחר

חבריו של ההרוג בערבה: איש עבודה אדיב

בביתו של יורם הוכמן, שנהרג בשיטפון בערבה, התכנסו קרובים וחברים. הם סיפרו על איש משפחה למופת. שרה נוי פוגל, שנהרגה אף היא בשיטפון, הובאה למנוחות

לאחר שאותרה גופתו של יורם הוכמן בן 56, שנעדר מאז אתמול, התכנסו קרוביו וחבריו במושב ניר בנים. אחיו, אלכס, ששהה במקום החילוץ, זיהה את הגופה. אתמול חולץ אלכס בחיים, בעוד ששרה נוי פוגל בת 55 נמשתה בלא רוח חיים. בצהריים (יום ג') הובאה למנוחות במושב באר טוביה.

  

חבר של יורם הוכמן סיפר עליו שהיה אדם פשוט, איש משפחה למופת. במושב ניר בנים אהבו את המשפחה. אלכס ויורם הוכמן ניהלו מוסך לחשמלאות רכב בקריית גת. רבים מתושבי העיר הכירו אותם וסיפרו על אדיבותם, טוב לבם, "הם היו אנשי עבודה שיודעים לעמוד בזמנים ולשרת את הלקוחות כמו שצריך", אמרו.

 

עם מציאת גופתו של יורם הוכמן, סיפר ל-ynet מפקד יחידת החילוץ ערבה, אלעד סקר, כי היא נמצאה באפיק נחל ערבה, כשלושה קילומטרים צפונית לעין יהב, בצד הישראלי. תחילה חששו צוותי ההצלה ממוקשים, ולכן חיכו לסיוע של כוחות הנדסה. כשעה לאחר שנמצאה הגופה, הצליחו כוחות הביטחון לפנותה מהמקום בעזרת מסוק צה"ל.

 

מפקד מחוז דרום, ניצב יוחנן דנינו, קיים אתמול הערכת מצב בעקבות מזג האוויר הסוער. כוחות המשטרה פועלים על פי פקודת חורף, ובה סדרה שלמה של הנחיות ומשימות לביצוע. כוחות משטרה גדולים פרוסים בצירים, בהם יש חשש לשטפונות ומפגעים. "כל המקומות הללו מסומנים במפה", הסביר מפקד המחוז, "אתמול, כאשר היה חשש לשטפונות נערכנו יחד עם תחנות דימונה, עיירות וערד יחד עם משטרת התנועה. היום אנחנו ממשיכים באותה מתכונת למרות שהגשמים שככו, שכן בחלק מהמקומות המים עדיין זורמים והמפגעים טרם פונו. אנו ערוכים עם עשרות ניידות בצירים בדרום ובכוחות מתוגברים".

 

בהכנת הידיעה השתתפה אילנה קוריאל
לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
האח, אלכס הוכמן, חולץ בחיים
צילום: שלום שטוקלמן, עין יהב
מומלצים