שתף קטע נבחר


 

קצת על עצמי

אני תלמידת כיתה י"ב בגימנסיה קריות בקרית מוצקין במגמת קרימינולוגיה וסוציולוגיה ובשנה הבאה אתגייס לצה"ל.

 

הוריי התגרשו כשהייתי בת 3 אך מעולם לא הרגשתי חסך באהבה כי הוריי הקפידו לשמור על קשר טוב ביניהם. כל אחד מהם נישא מחדש כעבור שנה ואמי עכשיו בהיריון ואני מאד מתרגשת לקראת האחות הקטנה שתיוולד לנו. מגיל שלוש ובמשך עשר שנים רקדתי ריקוד מודרני, קלאסי והיפ הופ, ובמקביל מכיתה א' עד כיתה ו' שיחקתי טניס. עזבתי את הריקוד וכיום אני לומדת יוגה. בחרתי ללמוד בבית ספר תיכון פרטי. זה אמנם עולה לא מעט אבל ההשקעה משתלמת. אנחנו לומדים בכיתות קטנות של 15 ילדים בכיתה, בכל שכבה יש כיתה אחת, רמת הלימודים מאד גבוהה והדרישות בהתאם. הקשר שלנו עם המורים הוא אישי וחברי וכשאנחנו יוצאים לטיול שנתי, כל בית הספר נכנס באוטובוס. אני מצטיינת במתמטיקה ואנגלית ולא היה לי שום ציון מתחת ל-85. אני משתדלת לא לקחת כסף מאמא ואת דמי הכיס שלי אני מרוויחה מעבודה בחנות פרחים.

 

המשפחה שלי

אמא ענת – מנהלת משרד ואבא רפי - נהג משאית. בת יחידה.

 

אהבה

החבר שלי, נתן, הוא כדורגלן בהפועל חיפה. נתן ואני זוג מכיתה ז' וזו אהבה גדולה. 

 

אני וכדורגל

אני מאוד אוהבת כדורגל. מאז גיל 3 אני מחוברת לקבוצה בזכות דוד שלי שהיה פעיל בה. לאורך השנים וכמובן היום, אני מכירה את כל השחקנים, אני נכנסת למשחקים, דרך חדר השחקנים ופעם בשבוע אני הולכת לראות את הקבוצה. זו מין יציאה קבועה מהשגרה, אני נהנית מהמתח וכן, אני גם מפצחת גרעינים. את ההפסדים אני לא לוקחת בצורה קשה. אחרי הכול זה ספורט וצריך לשמור על פרופורציות בחיים.

 

תכניות לעתיד

בשלב הקרוב הייתי רוצה לנסות דוגמנות ומשחק. בעתיד מעניין אותי ללמוד עיצוב פנים ואדריכלות אבל גם תחום היופי והטיפוח מרתק אותי. החלום הגדול שלי הוא לפתוח בעתיד מקום משלי שייתן מענה לכל מה שקשור ליופי, כולל לכלות. ואפילו שם יש לי בשביל המקום: אקרא לו "גן עדן" על שמי.

 

 

 

 


 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
עובדת בחנות פרחים
צילום: ששון משה
אחראית בבית על הבישולים
צילום: ששון משה
רוצה "גן עדן" משלה
צילום: ששון משה
לאשה בפייסבוק
מומלצים