שתף קטע נבחר

טענות להלנת שכר בנצרת עילית

יו"ר אירגון השחקנים פנה לקבוצה בדרישה לשלם את משכורות שלושת החודשים האחרונים. יושב ראש נצרת עילית בתגובה: "הכל יהיה בסדר, כולם יקבלו את כספם"

יו"ר אירגון השחקנים, ניר אלון, פנה לאחרונה ליו"ר הפועל נצרת עילית מהליגה הארצית, אבי בר שדה, בנוגע להלנת שכרם לכאורה של שחקני הקבוצה.

 

"בשם השחקנים הישראלים", כתב אלון, "ולפי המידע שהועבר אלי, טרם שילמה הנהלת הקבוצה את שכר עבודתם בגין חודשים אוקטובר, נובמבר ודצמבר.

אין מחלוקת כי השחקנים זכאים למלוא שכרם, בין על פי החוק ובין על פי החוזה ואיחור בתשלום שכר עבודה גורר אחריו פיצויי הלנת שכר".

 

אלון דרש מהקבוצה לשלם לכל אחד מהשחקנים את יתרת חובו ולאשר כי החוב יפרע עד יום ג' 26.1.10. "במידה ויהיו עיכובים נוספים בתשלום השכר", המשיך יו"ר אירגון השחקנים, "אנחה אותם לעשות שימוש בכל אמצעי ארגוני העומד לרשותם, לרבות הודעה על סכסוך עבודה ושביתה בקבוצתכם".

 

בר שדה אמר היום בתגובה ל-ynet: "אני בכלל לא מבין מה הבעיה. יש בעיה של תקציב, שעדיין לא הועבר. ברגע שיועבר התקציב כולם יקבלו את כספם. ראש העיר ידבר היום עם כל השחקנים באימון הערב והכל יהיה בסדר. אני לא מבין למה לעשות מהומה על לא מהומה. כולם יקבלו את כספם והכל יסתדר".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים