שתף קטע נבחר

הקוד הגנטי

הצופן הסיני גילה את קוד המחלות מהן נסבול עוד בטרם הטרנד החדש המאפשר לשלם כדי לגלות את הקוד הגנטי. שרונה פומס לוקחת אתכם למסע בעקבות הצופן הגנטי של לאה גולדברג במלאות 40 שנה למותה

"70 אלף דולר בשביל לגלות אם תהיו חולים", קראו הכותרות ב"ידיעות אחרונות" לפני כחודש. התשלום נועד כדי לקבל את הקוד הגנטי שלכם ולדעת באמצעותו מה הן המחלות מהם אתם צפויים לסבול ואולי למנוע אותן מראש.

 

הנה, חשבתי לעצמי, הזדמנות לחבור לסטרט-אפ חסר תקדים ולהיות עשירה בקנה מידה גדול. האם המידע שניתן לסינים הקדמונים והועבר אלי, לאחר שנים של לימודים, אכן יהפוך אותי עשירה, או שאולי האמריקאים, יוזמי הפרויקט, לא יודעים על עושרו של עולם המטאפיזיקה הסינית המגלה, תמורת תשלום זעום הרבה יותר, את הצופן המבוקש?

 


 

הסינים החכמים פיצחו את הקוד הזה לפני אלפי שנים. הם גילו אותו לא רק במבנים אלא גם באנשים. הקוד ניבט בפנים, משתקף בכף היד, בתאריך לידה- ממש עולם קסום.

 

ביקשתי לחשוף את הקוד הגנטי של המשוררת הלאומית במלאת 40 שנה למותה (יש לציין שעם קבלת שעת לידה המידע המתקבל מעמיק ומדויק הרבה יותר).

 

הקוד הגנטי ניבט בפנים

 


 

על פי חוכמת הפנים:

  • עיניים גדולות במיוחד, בעיקר כאשר הלובן הנשקף מהן בולט, מראות על אדם רגיש ואמוציונאלי. טוב לעיסוק בכתיבה, אך מראה על מצב מנטאלי לא יציב.
  • מצח גבוה מראה על אישה אינטליגנטית,יצירתית, שאפתנית ונחושה.
  • עור בשרני ושמנוני ועיניים בורקות מראים על תשוקה וסקרנות לחיים.
  • השפה העליונה דקה יותר מהשנייה - מראה על חוסר איזון נפשי.
  • המרחק הקצר בין האף לפה מביא לבעיות רבייה- לאה גולדברג מעולם לא הביאה ילדים לעולם.
  • חריצים בשפה העליונה מורים על בדידות בשנים האחרונות לחייה.
  • פה קשור ליסוד המים ואף קשור ליסוד האדמה. כאשר אדמה מבקרת מים זה גורם לסרטן.
  • קווי צחוק קצרים מראים על תוחלת חיים קצרה וקושי להגיע עד גיל 60. גולדברג נפטרה בגיל 59. היא מעולם לא נישאה וגם לא היו לה ילדים.

 

קוד גנטי של תאריך הלידה:  


תאריך לידה: 29.5.1911

תאריך לידה: 29.5.1911
שנה חודש יום שעה
ין מתכת ין מים ין אדמה לא ידוע
חזיר נחש חזיר  

ינג אדמה

 

ינג מים

ינג אש

 

ינג אדמה

 

ינג מתכת

ינג אדמה

 

ינג מים

 

 


תאריך פטירה: 15.1.1970

תאריך פטירה: 15.1.1970
שנה חודש יום שעה
ין אדמה ין אש ין עץ לא ידוע
תרנגול שור כבשה  
ין מתכת

ין אדמה

 

ין מים

 

ין מתכת

ין אדמה

 

ין אש

 

ין עץ

 

 

במפה האסטרולוגית רואים מיד אישה אינטליגנטית, יצירתית, בעלת יכולות גבוהות במחקר ואקדמיה. אישה טובת לב עם תעצומות נפש גדולות ואהבה גדולה לאנשים עם נטייה לתלותיות והקרבה (ין אדמה). בולטים המאבקים הפנימיים, הרגישות הרבה, העליות והמורדות במצב רוחה, חוסר האיזון התמידי והבעיות הנפשיות במלחמה הגורלית בין האש (נחש) למים (חזיר). החזיר ה"פגוע" מייצג גם את אביה, שאכן סבל מבעיות נפשיות ואושפז בבית חולים פסיכיאטרי. ענף ריק בנחש, המלחמה בין המים לאש והאדמה החזקה, הפוגעת בנחיצות המים, חורצים את גורל הבריאות שלה בסרטן ובחוסר איזון נפשי. היא נפטרה כאשר האדמה קברה את המים בחודש של שור וביום של כבשה. בנוסף, החזיר בגורל ובעשור נלחמו בנחש ובאדמה משגשגת והוציאו את המפה מהאיזון הפיסי והרגשי שלה.

 

מפליא לראות כיצד הקוד הגנטי האלוהי מופיע ביותר ממקום אחד. כך למשל, הוא נקבע בתאריך הלידה ונשקף באופן ברור גם בפניה.

 

מוטב לכל אחד מאיתנו להכיר את הקוד הגנטי שלו, הבא לידי ביטוי לא רק בבריאות אלא גם במערכות היחסים, בכסף, ביכולות שלנו, וזאת כדי למנוע בעיות מבעוד מועד ולהוציא מאיתנו את המיטב, בפחות מ-70 אלף דולר.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הגנטיקה שלנו פרושה בפנינו
מומלצים