שתף קטע נבחר

דיווח: אברהם גרנט יתפטר מפומפי

אין רגע דל בפורטסמות': על פי דיווח באנגליה, המנג'ר הישראלי צפוי להודיע על עזיבתו בעקבות מכירתם הצפויה של יונס קאבול והשוער בגוביץ'. במידה ויתפטר, עשוי גרנט להיכנס למרוץ על משרת מאמן הנבחרת. האתר הרשמי של הקבוצה הושבת למספר שעות בגלל חוב לספק האינטרנט

דווקא אחרי שהומתק האיסור על העברות שחקנים שהוטל על פורטסמות' בגלל חובותיה, המתח ב'פראטון פארק' עולה וגואה ועל פי דיווח באחד מהאתרים האנגליים יביא להתפטרותו של אברהם גרנט מהמועדון. על פי האתר ה-mirrorfootball, המנג'ר הישראלי של הקבוצה החליט לעזוב אותה בעקבות חילוקי דעות עם ההנהלה בנוגע לצורך למכור שניים משחקניו.

 

הבעלים של הקבוצה אל-פראג' והמנכ"ל פיטר סטורי, שתמכו בגרנט מאז מינויו, נדרשים לפתרון המשבר הכלכלי של פומפי וקיוו לתרום לקיזוז חובותיה באמצעות מכירתם של הבלם יונס קאבול והשוער אסמיר בגוביץ' לטוטנהאם. שני השחקנים עומדים לעזוב את הקבוצה בימים הקרובים, ואם כך יקרה, גרנט צפוי לעזוב בעקבותיהם. כך לפחות על פי הדיווח. במידה ואכן יתפטר, עשוי גרנט להיכנס למירוץ על משרת מאמן נבחרת ישראל.


אברהם גרנט. קצה נפשו בפומפי? (Gettyimages imagebank)

 

אות למשבר: האתר של פומפי נפל

לפעמים הדרך להסיק מסקנות בנוגע לתמונה הגדולה, היא לבחון את הפרטים הקטנים הנכללים בו. ואם כך, הרי שמצבו של מועדון הכדורסל של פורטסמות' בהחלט לא נראה טוב. מעבר לכל השיבושים והקלקולים איתם נדרשים ראשי פומפי ואברהם גרנט להתמודד בתוך הארגון, הרי שהיום (ה') נחשפה הקבוצה במערומיה לכלל הציבור.

 

חלון ההעברות נפתח עבור פורטסמות', לאחר הסרת האיסור על רכישת שחקנים מטעם הפרמייר-ליג, נסגר החלון שמציג את אתרה הרשמי של הקבוצה וגרם לה מבוכה גדולה. אוהדים שניסו לגלוש לאתר הופתעו לגלות כי הוא נפל. הודעת "Website Unavailable" עיטרה את שער האתר מהבוקר ועד לשעות אחר הצהריים. אז חזר האתר לפעול.


דני וובר, פורטסמות' (Gettyimage Imagebank)

 

בנסיון לברר מה ארע לאתר, התברר כי אין מדובר בתקלה טכנית, אלא אי העברת תשלום מצד הנהלת הקבוצה לחברה המספקת לה את שירותי הרשת.

"האתר שלנו נפל כי המועדון לא העביר את התשלום שנקבע בהסכם עם ספק השירות שלנו. עם זאת, החשבון שולם בסופו של דבר והאתר עובד שוב".

 

מי שנחלץ לטובת הגולשים בעת צרה, היה חוג האוהדים, שאף סיפק דרך אלטרנטיבית לרכישת כרטיסים למשחקים הקרובים של הקבוצה. "קשה להסביר איך מרגיש אוהד פורטסמות' כשאתר הקבוצה שלך נופל רק בגלל שההנהלה לא שילמה חשבונות", אמר דובר חוג האוהדים קן מאלי, "זוהי טרגדיה מתמשכת ומבהיל לחשוב איפה זה ייגמר. הפעלת האתר היא פיצוחים ביחס לדברים האחרים שעלינו להשקיע בהם. אני מאוד מופתע שהבעיות הכלכליות משפיעות כך".


פורסם לראשונה 28/01/2010 19:02

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים