שתף קטע נבחר

אישום: האחים סודמי כלאו ילדים ורצחו את ליאון

כחודש לאחר הרצח המזעזע של הילד ליאון קלנטרוב בבני עי"ש הוגש כתב אישום על רצח נגד התאומים נאור ואדיר סודמי. הם הציעו לילד לשחק בביתם, וכשהסכים תקפו אותו מינית. לאחר מכן חנקו אותו בידיהם והכניסו את גופתו לארגז מצעים בחדרם. הם גם מואשמים בביצוע מעשים מגונים בליאון ובילדים נוספים

התאומים הפדופילים - על ספסל הנאשמים. לאחר שנמצאו כשירים לעמוד לדין בבדיקה הפסיכיאטרית הובאו הבוקר (יום ה') התאומים נאור ואדיר סודמי לבית המשפט המחוזי בפתח-תקווה, שם הוגש נגדם כתב אישום בגין רצח הילד ליאון קלנטרוב בן ה-7 בבני עי"ש. בנוסף הם מואשמים בביצוע מעשים מגונים בנרצח ובשבעה ילדים נוספים, בתקיפה חבלנית של ילד והדחה בחקירה של שני ילדים.

 

מכתב האישום, שהוגש על-ידי עו"ד נורית קורנהאוזר-פיילס מפרקליטות מחוז מרכז, עולה כי ב-31 בדצמבר אשתקד פגשו התאומים את הילד ליאון ליד ביתם. הם הציעו לו להתלוות

 אליהם כדי לשחק והוא הסכים. בזמן שאמם של הנאשמים ישנה, הם נכנסו לחדרם - הפשיטו אותו וביצעו בו מעשים מגונים. לאחר שהגיעו לפורקן מיני, הם חנקו את הילד באמצעות כפות ידיהם.

 

לאחר מכן הם הלבישו את הילד במכנסיו ואילו את תחתוניו, נעליו ואחד מגרביו השליכו לפח האשפה במטבח ביתם, את הגרב האחר הסתירו הנאשמים מעל ארון חדרם. מיד לאחר מכן הם עטפו את גופו של ליאון בציפת שמיכה ואת ראשו בציפת כרית והידקו את הציפות והניילון לגופו באמצעות נייר דבק, אותו ליפפו והידקו לאורך כל גופו וראשו של הילד. הנאשמים הכניסו אותו במצב זה לארגז המצעים מתחת לאחת המיטות בחדרם.

 

בשעה 23:20, שבע שעות וחצי לאחר שהביאו את הילד לביתם ורצחו אותו, הגיעה למקום שוטרת - ששאלה את השניים האם הם ראו אותו. הם השיבו בשלילה. שלוש שעות לאחר מכן הגיעו שוב שוטרים לביתם של התאומים, שם מצאו את גופתו של הילד בארגז המצעים.


האחים סודמי. כלאו ותקפו ילדים נוספים (צילום: ירון ברנר) 

 

בחקירתם טענו התאומים, המוכרים כפדופילים, שמצאו את גופתו של הילד  מחוץ לבית. גורם משטרתי סיפר כי בתחילה כל אחד מהתאומים מסר גרסה אחרת לגבי המקום שבו נמצאה כביכול הגופה מחוץ לבית, אך אחרי פגישה עם עורך דינם הגרסאות אוחדו. גורמים במשטרה מסרו כי השניים לא הודו ברצח. באחד הדיונים האחרונים בעניינם בבית המשפט, אמר נאור סודמי, כי הוא ואחיו כלל לא הכירו את הילד. "אני ואחי לא עשינו את זה, לא נגענו בליאון, אנחנו לא מכירים אותו", טען.

 

"כלאו ילדים בביתם"

בנוסף הואשמו התאומים מבני עי"ש בשבעה סעיפי נוספים. הם נאשמים בכליאת שווא ומעשה מגונה בפני ילד בן שבע. השניים ניגשו אליו ברחוב, הציעו לו להתלוות אליהם לביתם. כאשר אמם קראה להם, הם דחפו אותו בכוח לתוך ארון הבגדים בחדרם והוא הצליח להימלט משם. שבוע לאחר מכן פגשו בו שוב, משכו אותו למקום סמוך, שם ביצעו מעשה מגונה בפניו והוא נמלט מהמקום.

 

נאור סודמי הואשם גם בביצוע מעשים מגונים בפני ילד בן תשע. הוא הוריד בפניו את מכנסיו ותחתוניו, חשף בפניו את איבר מינו ודרש ממנו לעשות זאת גם, אולם הילד סירב. כאשר אותו ילד ביקש ללכת לביתו, לא איפשר לו נאור לצאת מהחדר, אולם הילד הצליח לברוח מהבית.

 

התאומים מואשמים גם במעשה מגונה בפני קטין, כליאת שווא ובהדחה בחקירה באיומי סכין. באישום זה השניים נאשמים כי בין 2007-2009 נהגו לפנות לילד כבן שש

 וביקשו ממנו להתלוות אליהם לביתם, כדי לאכול ממתקים והוא הלך עימם. בכמה מקרים הם הראו לו סרטים פורנוגרפיים-פדופיליים, חשפו בפניו את איבר מינם, כאשר הוא ניסה להימלט מהבית. בכמה מקרים, כאשר אביהם הגיע הביתה, הם סגרו את הדלת והחלון בחדרם וכלאו בו את הילד עד אשר זה הצליח להימלט בשעת לילה מאוחרת.

 

במקרה אחר הם פנו לאותו ילד, לאחר שכבר נחקרו בעניינו במשטרה. הם הציעו לו כסף ואחד מהם שלף סכין ואיים עליו, תוך שהם שואלים אותו מדוע התלונן נגדם במשטרה. אולם אותו ילד הצליח להימלט מהמקום.

 

עורך דינם של האחים סודמי, ירון פורר, אמר כי השניים מכחישים את המעשים המיוחסים להם. "קיבלנו את כתב האישום, מדובר בחומר רב היקף ורק לאחר שנלמד אותו נוכל להגיב באופן מסודר לכתב האישום". כמו כן הוא אמר כי יבקש מבית המשפט לבצע לאחים בדיקה פסיכיאטרית, לצורך קבלת חוות דעת מוועדת אבחון למפגרים.

 

יצויין כי הוריהם של האחים סודמי הגיעו לבית המשפט ואמרו כי לא ידעו דבר על מה שנעשה בביתם, למרות טענות כתב האישום שילדים הוחבאו בבית ונכלאו בו פעמים רבות

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
נאור ואדיר סודמי בביהמ"ש
צילום: ירון ברנר
ליאון קלנטרוב ז"ל
כתב אישום חמור. עו"ד קורנהאוזר-פיילס
צילום: עופר עמרם
מומלצים