שתף קטע נבחר

012 סמייל מחליפה את שמה ל"B תקשורת"

חברת 012 סמייל הבורסאית השלימה בשבוע שעבר את מכירת פעילות התקשורת שלה לחברת אמפל בשליטתו של יוסי מימן. עם זאת, רכישת גרעין השליטה בבזק יבוצע באמצעות ישות זו, ועל מנת למנוע בלבול בין פעילות 012 סמייל מול הלקוחות הקיימים, יוחלף שמה של סמייל הבורסאית

בעלי המניות של חברת 012 סמייל תקשורת הבורסאית יתבקשו באסיפת בעלי מניות מיוחדת שתתקיים ב-16 במרס לאשר את החלפת שמה של החברה ל"B תקשורת" – כך עולה ממסמך שפרסמה החברה בסוף השבוע. כמו כן יתבקשו בעלי המניות לאשר את השתתפותה של החברה הקשורה באינטרנט זהב בהנפקה פרטית שמתכננת סמייל הבורסאית בקרוב.

 

כזכור, אינטרנט זהב היא בעלת השליטה בסמייל, וחברת יורוקום, בשליטתה של משפחת אלוביץ', שרכשה את בזק, היא בעלת השליטה באינטרנט זהב. כתוצאה מכך רכישת מניות סמייל בידי אינטרנט זהב מאפשרת לאחרונה להעצים את השפעת תשואת מניות בזק (חיובית או שלילית) גם כלפי מחזיקי מניות אינטרנט זהב, ובראשם יורוקום. 

 

חברת 012 סמייל הבורסאית השלימה בשבוע שעבר את מכירת פעילות התקשורת שלה לחברת אמפל בשליטתו של יוסי מימן, וכעת נותרה למעשה כישות ללא פעילות עסקית יצרנית. עם זאת, רכישת גרעין השליטה בבזק תבוצע באמצעות ישות זו, ועל מנת למנוע בלבול בין פעילות 012 סמייל מול הלקוחות הקיימים, לבין פעילות חברת האחזקות שתחזיק בגרעין השליטה בבזק, יוחלף שמה של סמייל הבורסאית, כאמור, ל-"B תקשורת". בחברה מציינים כי השם הסופי עשוי להיות שונה במקצת, בכפוף לזמינות השמות ברשם החברות. 

 

פעילות התקשורת של 012 סמייל, שהתנהלה משפטית תחת ישות בשם "012 סמייל תקשורת", הועברה, על לקוחותיה, לישות בשם "012 סמייל טלקום" שהוקמה לצורך המהלך ונשלטת כיום במלואה בידי חברת אמפל. בישיבת בעלי המניות של סמייל הבורסאית יתבקשו בעלי המניות לאשר גם שינויים במסמכי ההתאגדות של החברה, כך שישקפו את התחיבויותיה של החברה לאחר רכישת השליטה בבזק. סעיפים אלו צפויים להיות מוצגים לראשונה למחזיקי המניות ב-12 בפברואר.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
שאול אלוביץ'
צילום: אלי דסה
מומלצים