שתף קטע נבחר

חיפושים בנתניה: צוללן נכנס לים ולא חזר

בשעות הצהריים לקח צעיר בן 21 ציוד צלילה מחברו, ויצא לחוף סירונית. המפתחות וחפצים נוספים נמצאו בקיוסק, מה שהגביר את החשש לגורלו. מסוק וספינות חיל הים משתתפים בחיפושים

צלל - ועדיין לא חזר: כוחות גדולים של משטרה וחיל הים ערכו הערב (שבת) סריקות בים מול חוף סירונית בנתניה, בנסיון לאתר צוללן בן 21 שנעדר משעות הצהריים. חפציו האישיים אותרו, וקיים חשש לחייו.

 

בשעות הצהריים הודיע הצעיר למשפחתו כי הוא יוצא לצלול מול חוף סירונית. הצעיר לקח ציוד צלילה מחברו וירד לבדו עם רכב לחוף, שם לפי ההערכות נכנס לצלול במים. בשעות הערב, משבושש לשוב לביתו, בני המשפחה המודאגים יצאו לחיפושים. הם מצאו רק את הרכב - ודיווחו למשטרה על היעדרו.


מסוק מאיר על הים, הערב בנתניה (צילום: עידו ארז)

 

קצין הסיור של משטרת נתניה, רב-פקד גיל אלימלך,

 אמר כי בעקבות הדיווח הוזעקו למקום כוחות משטרה גדולים שפתחו בסריקות בחוף. בנוסף, ספינות שיטור ימי, מסוק משטרתי וספינות חיל הים הוזעקו ולהשתתף בחיפושים. בני המשפחה נותרו בחוף, חרדים לגורלו של הצוללן.

 

ל-ynet נודע כי השוטרים איתרו את מפתחות הרכב וציוד נוסף של הנעדר בקיוסק בחוף. "כל הסימנים מצביעים שהוא אכן נכנס למים ולא יצא. בדקנו אפשרויות אחרות, אך מציאת הרכב בחוף, המפתחות וציוד נוסף בקיוסק רק מגבירים את החשש שהוא נכנס למים ולא יצא", אמר רפ"ק אלימלך.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
חיפושים בחוף
צילום: עידו ארז
מומלצים