שתף קטע נבחר

"בוב השקט" הורד מטיסה ועשה רעש בטוויטר

הקומיקאי והבמאי קווין סמית' הורד מטיסה עקב היותו שמן מדי לדעת הקברניט ופתח במלחמת טוויטים נגד חברת התעופה. הגודל כן קובע

כולנו מתלוננים בטוויטר לעתים על עוולות שנעשו לנו, אם על ידי אנשים או על ידי ארגונים ועסקים. אך יש אנשים מפורסמים יותר, שלתלונות שלהם קהל פוטנציאלי של למעלה מ-1.6 מיליון קוראים. תלונות כאלו נוטות לקבל את תשומת לב נותני השרות וגורמות כאבי ראש לחברות יחסי הציבור.

 

קווין סמית' - גדול מהחיים

השחקן והבמאי הידוע קווין סמית', המוכר בעיקר כבוב השקט מסרטים כמו "מוכרים בלבד", "דוגמה" ו-"ג'יי ובוב השקט מכים שנית", הורד בשבת האחרונה מטיסה של חברת Southwest Airlines בתוך קליפורניה עקב היותו פשוט גדול מדי.

 

הגדולה עליה מדובר אינה זו אליה הגיע בזכות כישרונו כקומיקאי או במאי, אלא מימדי גופו של סמית', שלדברי חברת התעופה פשוט אינם מתאימים למושבי המטוס. יתרה מכך, לדברי סמית', הטייס החליט שגופו רחב המימדים של סמית' מהווה סיכון ביטחוני לטיסה והבמאי עטור הפרסים הורד מהמטוס בבושת פנים.

 

סמית', המרבה לצייץ בטוויטר, החל שופך את זעמו בהודעות הסטטוס הקצרות, בהן הודיע בין היתר שידון בנושא בהרחבה יותר בפוד-קאסט שלו. בין היתר, רצה סמית' ליידע את הקהל הרחב במחדל התעופתי המתייחס לאנשים הנהנים מעודף משקל. לטענת סמית', נוהלי האבטחה מחייבים קניה של כרטיס זוגי רק לאנשים שגודלם הפיזי מונע את האפשרות להוריד את משענות הידיים או סגירת חגורת הבטיחות. סמית' טוען שעל אף שהוא עמד בכל התנאים הדרושים ולא נתקל בבעיות בעבר עם חברת תעופה זו, אחרי העליה למטוס וטרם ההמראה, הוא גורש בבושת פנים עקב היותו גדל מימדים.

 

התנצלות? לא מתקבלת

גם ניסיון ההתנצלות של חברת Southwest בטוויטר ובבלוג החברה לא עזר: סמית' סירב לקבל אותה, או השובר על סכום מאה דולרים שהוצע לו כפיצוי. בציוצים שונים שפרסם כינה אותם שונאי-שמנים ואף שם אתגר בפני החברה להביא מושבים ממטוס שלהם לאולפן טלוויזיה, שם יוכיח שהוא נכנס למושב ומסוגל לסגור את חגורת הבטיחות בהתאם לדרישות Southwest .

 

למחרת היום, משעלה על טיסה של אותה החברה, צילם את עצמו במושב המטוס ופירסם את התמונה בטוויטר עם הכיתוב: "היי Southwest, תראו איזה שמן אני בטיסה שלכם! מהר, תורידו אותי מהמטוס!"

 

בעוד גולשים אחדים חשבו שכל הסיפור הוא לא יותר מקמפיין לסרטו החדש של סמית', Cop Out בכיכובו של ברוס ויליס, הצפוי לצאת לאקרנים בעוד 11 ימים, קווין סמית' טוען שמאות הדיווחים על כך שהוא שמן מדי לטוס הם לא מחמיאים בכלל.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים