שתף קטע נבחר

אבי ניסקורן - יו"ר אגף איגוד מקצועי בהסתדרות

עופר עיני: " ניסקורן -אחד מהמומחים הטובים ביותר בתחום יחסי העבודה". מינוי נוסף בהסתדרות - עו"ד שי תקן יעמוד בראש אגף חדש להתארגנות עובדים. המינויים ייכנסו לתוקף לאחר אישור בית נבחרי ההסתדרות

יו"ר ההסתדרות, עופר עיני, יביא ביום ראשון הקרוב לאישור הנהגת ההסתדרות את המינוי של עו"ד אבי ניסנקורן לתפקיד יו"ר האגף לאיגוד מקצועי. כניסתו של המינוי לתוקף מותנית באישור בית נבחרי ההסתדרות (בינ"ה) שיתכנס בקרוב לאחר האישור בהנהגה. ניסנקורן צפוי להיכנס לתפקידו בתחילת חודש מאי לאחר שישלים את סגירת משרד עורכי הדין שבבעלותו.

 

 

בנוסף יביא עיני לאישור ההנהגה גם את מינויו של עו"ד שי תקן לתפקיד ראש אגף התארגנות עובדים. תקן יעמוד בראש האגף החדש שיפתח בעקבות גל התארגנויות העובדים בתקופה האחרונה. זאת, בנוסף, לתפקידו של כיועץ המשפטי של האגף לאיגוד מקצועי בהסתדרות.

 

עיני התייחס לחשיבות שהוא מקנה לאגף החדש. "פתיחת אגף חדש לנושא ההתארגנויות, ולא סתם מחלקה, מעידה על רצינות כוונות ההסתדרות בנושא. בשל חשיבות התפקיד מיניתי את אחד מאנשי המקצוע הטובים בהסתדרות שאף טיפל כבר בהתארגנויות חדשות והביא הישגים יפים לעובדים".

 

על היו"ר החדש של האגף לאיגוד מקצועי

עו"ד אבי ניסנקורן, בן 42, נשוי עם שני ילדים, הוא בוגר תואר ראשון במשפטים מאונ' תל-אביב. לפני כ-10 שנים כיהן כיועץ המשפטי של האגף לאיגוד מקצועי בהסתדרות למשך שנתיים. החל מ-2001 הוא בעלים של משרד עו"ד המתמחה ביחסי עבודה, קופות גמל ופנסיה.

 

ניסנקורן ליווה את ההסתדרות במו"מ רבים כגון: הסכם מעבר מפנסיה תקציבית לצוברת, הסכמי שכר ארציים במגזר הציבורי, הסכם עבודה לאחר הפרטת בזק, הסכם ברשות שדות התעופה, הסדרת תנאי גמלאי הנמלים, הסכמים לסקטורים בעובדי המדינה כגון: קלדניות בתי המשפט, ביטוח לאומי ועוד.

 

עיני אמר היום כי "בפני ההסתדרות עומדים בשנת 2010 אתגרים לא פשוטים מבחינת האיגוד המקצועי כמו: רפורמות שונות בחברת חשמל, נמלים ושירות המדינה, הסכמי שכר במגזר הציבורי, חוק ההסדרים, תקציב המדינה ועוד. אני סמוך ובטוח שאבי ניסנקורן יתרום תרומה משמעותית להתמודדות עם האתגרים הללו".

 

עיני הדגיש שהמינוי הינו מקצועי ביותר. "עו"ד אבי ניסנקורן נחשב לאחד מהמומחים הטובים ביותר בתחום יחסי העבודה. מדובר באיש מקצוע מנוסה, יצירתי, אחראי ורציני שתרומתו להסתדרות בתחום האיגוד המקצועי חשובה עוד לפני כניסתו לתפקיד".

 

"אעשה הכל כדי לשרת את העובדים"

אבי ניסנקורן התייחס היום למינוי ואמר כי "אני מתחייב להביא את כל מרצי כדי לעמוד באחריות הגדולה שיו"ר ההסתדרות הטיל עלי. אעשה הכל כדי לשרת את העובדים והגימלאים בנאמנות, לקדם את מעמדם ולשמור על זכויותיהם".

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
עו"ד אבי ניסנקורן
עו"ד שי תקן
מומלצים