שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  הכי מטוקבקות

   משבוע הבא תצטרכו לבזבז יותר כדי לקבל כוכב

   החל מחודש מרס, חברת ישראכרט תחייב את מחזיקי הכרטיס שלה להוציא יותר כסף בכדי לצבור כוכבים. ב-1 באפריל יצטרפו אליה אמריקן אקספרס ולאומי קארד, שישנו גם הם את יחס צבירת הנקודות . מחיר ההטבות מתייקר

   החל מהשבוע הבא, יחס צבירת הכוכבים בישראכרט משתנה – לרעת הלקוחות. מחזיקי כרטיס ישראכרט יחויבו להוציא 250 שקל עבור כל כוכב שיקבלו. זאת במקום 200 שקל, הסכום שהלקוחות הצטרכו להוציא עד כה, כדי לזכות בכוכב אחד. בנוסף, לא ניתן יהיה לצבור כוכבים עבור 250 שקל הראשונים שלקוח מוציא בכל חודש (עד כה עמד הסכום הזה על 200 שקל).

    

   ישראכרט היא הראשונה מבין חברות כרטיסי האשראי שמעלה את המחיר עבור צבירת כוכבים.

    

   בעוד כחודש, גם מחזיקי כרטיס אמריקן אקספרס יחוייבו לבזבז יותר כדי לזכות בנקודות. החל מה-1 באפריל תוענק נקודה אחת בתוכנית Membership Rewards , בכרטיסי קרדיט, ירוק, זהב וביזנס, עבור כל 60 שקל שיוציא הלקוח, זאת במקום 50 שקלים כיום. בנוסף, לא ניתן יהיה לצבור נקודות עבור 240 שקל הראשונים בכל חודש (במקום 200 שקלים כיום).

    

   אמריקן אקספרס גם משנה את יחס ההמרה לנקודות הנוסע המתמיד באל על: עבור נקודה אחת למועדון הנוסע המתמיד יצטרכו לקוחות אמריקן אקספרס להיפרד מ-29 נקודות (במקום 28) ובנוסף, על מנת להמיר נקודות, ידרשו מינימום 174 נקודות להמרה במקום 112 כיום.

    

   חברת לאומי קארד, צפויה גם היא לשנות את יחס הצבירה. עד כה זכו הלקוחות לקבל נקודה עבור כל 25 שקלים שבזבזו. החל מה-1 באפריל יעמוד יחס צבירת הנקודות בכרטיס מקומי ובינלאומי על נקודה אחת עבור כל הוצאה של 50 שקל, בכרטיס זהב – 30 שקל ובכרטיסי פלטינה וזהב עסקי הסכום ישאר על 25 שקל. גם בלאומי קארד ישנו סכום התחלתי בכל חודש בגינו לא נצברים נקודות והוא עומד על 200 השקלים הראשונים.

    

   יש לציין כי יחס ההמרה בכרטיסי היוקרה של החברות השונות, בהם מחזיק מספר לקוחות מצומצם, צפוי דווקא להשתנות לטובה.

    

   בחברות כרטיסי האשראי טוענים כי הם פועלים במסגרת שיתופי פעולה לנתינת הטבות שאינם קשורות רק בצבירת נקודות.


   פורסם לראשונה 21/02/2010 14:21

    

   לפנייה לכתב/ת
    תגובה חדשה
   הצג:
   אזהרה:
   פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
   מומלצים