שתף קטע נבחר

עדי רודניצקי מעבירה את הכתר

עדי רודניצקי, מלכת היופי לשנת 2009, מסכמת את שנת הכהונה שלה ומבטיחה שהיא כאן כדי להישאר. בראיון אחרון עם הכתר, היא מספרת לאן היא ממשיכה מכאן ומחלקת טיפים למתמודדות בתחרות שתתקיים מחר ותשודר בערוץ 2

 

 

זו הפעם האחרונה שעדי רודניצקי מצטלמת לשער לאשה בתור מלכת היופי אבל היא לא מתכוונת להעלם כל כך מהר. "זה מאוד מוזר שזה נגמר," אומרת רודניצקי. למדתי המון ונהניתי מכל רגע. עשיתי כמה קמפיינים לג'ון פרידה ולמייבלין, הייתי במשך חודש בתחרות מיס עולם בדרום אפריקה, קצת תצוגות אופנה, צילומים. כיף לי שהגעתי למקום הזה ושהצלחתי בו."

 

וכראוי למלכת יופי למודת ניסיון יש לעדי טיפים למועמדות הטריות: "אני חושבת שהמועמדות החדשות צריכות לפרגן אחת לשניה כי הפרגון הוא מה שחשוב ואנשים אוהבים אנשים מפרגנים. הכי חשוב זה להיות הן עצמן. עולם הדוגמנות הוא לא העולם הכי פשוט, אבל מצד שני זה עולם עם המון חוויות וכיף. צריך לדעת להסתכל על דברים בצורה נכונה ולא לקחת דברים ללב ושהאף לא יעלה גבוה מד. זו הדרך הכי נכונה להצליח."

 

על הדרך היא גם מנפצת גם כמה סטיגמות על עולם האופנה. "אנשים בעולם האופנה הם לא אנשים רעים.  כמובן שאנשים עם אופי מסויים הם יוצאים מן הכלל, אבל אין שום קשר בין מה שאמרו לי לגבי העולם הזה לבין מה שבאמת קורה. זה נכון, זה לא זוהר כמו שזה נראה אבל בשביל מי שאוהב את זה זה כיף."

 

איפה תהיי בעוד עשור?

"מקווה שעוד עשר שנים אהיה סמנכ"לית שיווק של חברה מאוד גדולה ומצליחה, זה התחום שאני רוצה לעבוד בו ואני הולכת ללמוד את זה בשנה הבאה. זה החלום."

 

ומי תהיה מלכת היופי לשנת 2010? אתם יכולים להשפיע!

 

הכירו את המתמודדות בתחרות מלכת היופי 2010

 


מלכת היופי לשנת 2009 עדי רודניצקי. לא מתכוונת להיעלם. (צילום: עדו לביא)

 


 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
עדי רודניצקי. מלכת היופי היוצאת
צילום: עדו לביא
רודניצקי. בקמפיין אופנה
צילום: איתן טל
רודניצקי עם חברה בתחרות מיס עולם
צילום: ערוץ 10
רודניצקי בתחרות מחכת היופי 2009
צילום: ערוץ 10
לאשה בפייסבוק
מומלצים