שתף קטע נבחר

שוד מול המצלמה: הילד במכולת נמלט למחסה

מצלמות האבטחה תיעדו שוד במכולת באום אל פאחם. ילד שנקלע למקום נמלט - והמוכר קר הרוח עמד מול שני רעולי פנים שנופפו באקדחים - וגם ירו. בעל המכולת: "אני אומר לעובדים שלי 'אל תתנגדו', החיים שלכם שווים הרבה כסף"

שוב - מצלמת אבטחה תיעדה שוד. משטרת אום אל-פאחם עדיין מחפשת את שני החשודים בשוד חנות מכולת אתמול (יום ו') בעיר. התקרית כולה תועדה במצלמות האבטחה והתמונות הגיעו לידי ynet. בעל המכולת סיפר כי הנחה את עובדיו שלא להחזיק סכומים גדולים בקופה, מחשש לשוד.

 

בסרטון האבטחה נראה כי השודדים נכנסו לחנות בדיוק כאשר שהה במקום ילד, ששוחח עם המוכר. הילד נראה אוסף מטבעות שהונחו על הדלפק - ואז נכנסו שני רעולי הפנים חמושים באקדחים - ופנו למוכר.

 

הילד נסוג לאחור וכעבור כמה שניות של היסוס - נמלט לתפוס מחבוא מאחורי המדפים בחנות. מצילומי האבטחה נראה כי המוכר שומר תחילה על קור רוח, ולא ממהר לתת לשודדים את מבוקשם.

 

תחת איומי האקדח - וירייה מצדו של אחד השודדים שפגעה בקיר - המוכר "השתכנע" לגשת הצידה ולתת לשודדים לבדוק את הקופה. אחד מהם אף איים על המוכר לבל יתקרב ויפריע.

בסופה של התקרית - השניים הסתלקו והמוכר יצא בעקבותיהם. הארוע הסתיים ללא נפגעים, ועד עתה איש לא נעצר.

 

בעל המכולת סיפר בשיחה עם ynet כי השודדים החמיצו שלל רב יותר רק במעט, שכן חצי שעה לפני השוד הוא נטל מהקופה פדיון בסך 1,000 שקלים. "הם שדדו בסביבות 600 שקלים", סיפר. "אני נותן הוראה לעובדים שלי שלא יחזיקו יותר מאלף שקלים בקופה. זה מסוכן".

 

"אני הייתי מוכן לזה, ידעתי שיבוא יום שייכנסו אליי ויעשו שוד. העובד שלי בחור נחמד, הוא ממש בהלם. תמיד אני אומר להם 'אל תתנגדו', החיים שלכם שווים הרבה כסף", סיכם.

 

בהכנת הידיעה השתתפו שרון רופא אופיר ואולגה גורצקי
לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
השודד מתעניין בקופה. מתוך הסרטון
באדיבות מוחמד ג'בארין
מומלצים