שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  רצו אינסטנט, יצא חומוס

  בערוץ 24 קיוו לבנות תוכנית קלילה על "הממתק" מ"האח הגדול", אבל מדובר בהפקה הכי חובבנית שתראו בטלוויזיה שלכם. לא שיש לאן לברוח. אריאנה מלמד על "אלירז ב-24"

  בעלות של שקל אחד אפשר היה לסמס לו, "אלירז אתה ממתק שיצא ישר מאריזת צלופן", ולראות את ההברקה רצה בכתובית בשולי המסך, בדיוק מתחת לאוזן של עמיר בניון בהופעה. מתחת לאוזן השניה, במסך מוקטן, ישב הממתק חבוש באזניות רדיו מיותרות והתבונן בשקט ובחרדה היישר לתוך הלא כלום.

   

  שתיקתו, צריך לומר בצער, טובה בהרבה מנסיונותיו המגומגמים לדובב את מאזיניו ולדבר איתם על געגועים. התרגשותו מן המעמד אכן מובנת, אבל המוצר

  שהגיש לכם, ממש לא. קבלו את גרסת מפלצת התהילה לד"ש עם שיר: "אלירז ב-24", הפקת בזק בשקל, והדבר הכי לא מקצועי שראיתם על המסך מאז שאתם צופים בטלוויזיה. 

   

  אלירז איתי, בתוך ביתי

  24 הוא פח הזבל הרשמי של הטלויזיה המסחרית, אבל גם בו, מתברר, אפשר לרדת נמוך אפילו יותר מ"התבוריס" וקרוב ככל שניתן למה שקורה, כשהילד מתעסק עם מצלמת הוידאו הביתית ומשחק בלראיין את אחותו.

   

  "הממתק" רצה מאוד להיות הכלאה של יוסי סיאס ודידי הררי. שני אלה, תהיה דעתכם עליהם אשר תהיה, בנו לעצמם פרסונה רדיופונית וטלוויזיונית בשנים ארוכות של עבודה מאומצת. מי שמנסה לעשות את זה אינסטנט, יוצא חומוס. לא נורא: חומוס עושים באהבה, וזו נמרחה בטונות בכתוביות בשולי המסך. כשהכתוביות נגמרות, מריצים שוב. גם את "בקשתך לא זוהתה אנא בדוק מילת קוד ושלח שנית", הריצו שוב.


  הררי. מישהו לשאוף אליו (צילום: שי וליץ)

   

  ובינתיים, אלירז שדה היה צריך לשדר קצת. הוא לא יודע לשדר. הדבר אינו מטריד כהוא זה את האנשים שגררו אותו לאולפן בתקווה לעשות עוד שקל וחצי על השקל שהשקיעו עד כה.

   

  איש לא לימד אותו אפילו נימוסי מסך בסיסיים, כגון, שלא מוציאים לשון למצלמה, לא עושים פרצופים כי אלה מתעצמים ומתעוותים באופן בלתי נסבל בדרך למסך, לא נוגעים בקרן פלס שיושבת לידך באולפן כי זה נראה גמלוני, סחבקי בכוח ולא ממש אסתטי, וגם לא אומרים משפטים כמו "רוני, מהיכן את? נתניה? אחלה עיר", למאזינה שמטלפנת כדי לשתף אותו ברגשות הגעגוע העזים שהיא חשה, לא חשוב למה.

   

  בין קליפ של שלמה ארצי לאחד של אביתר בנאי ואחד של קובי פרץ, כשבתווך פלס משיקה את "כל היתר חולף", נאלץ אלירז שדה להתנחמד, להסתחבק, להביע שוב ושוב את אסירות התודה שלו למי שהביאוהו עד הלום ולזייף הנאה. הוא לא הצליח. איש לא היה מצליח בתנאים האלה, כשמפלצת התהילה יושבת לו על הראש ביחד עם האוזניות המיותרות.

   

  בפרסומות – וגם קצת בין הפרסומות, אני מודה – זיפזפתי. ב – 10, אצל גיא פינס, דיברו על אלירז ושידרו קטע מתוך "ספורט 5+" שבו נתן זהבי ורון קופמן עולבים באלירז, וב"ביפ" ישבה שפרה קורנפלד. אפילו אם כל היתר חולף, אין לאן לברוח.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים