שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  התוכנית "שומר מסך" תשודר כמתוכנן

  תחקיר התוכנית העוסק ברב אלעזר אבוחצירא, ישודר לאחר הסכמה בין צוות תוכניתו של אמנון לוי לבאי כוחו של הרב. עורך דינו יגיב לדברים בשידור

  הוסר האיום לצו מניעה כנגד שידור התוכנית "שומר מסך" הערב (ב'): על פי טענת מערכת "שומר מסך", תוכניתו של אמנון לוי, הרב אלעזר אבוחצירא, נכדו של הבבא סאלי, איים אתמול כי יפנה לבית המשפט בבקשה להוציא צו מניעה כנגד שידור התחקיר אודותיו ועל הדרך בה צבר את הונו. על פי עדויות שאספו תחקירני התוכנית, אבוחצירא צבר לכאורה מאות אלפי שקלים באמצעות איומים על אנשים שפנו לעזרתו.

   

  לטענת מקורביו של הרב אבוחצירא, התנהלו שיחות בין באי כוחו לבין מערכת התוכנית, כדי להוכיח כי מדובר בתלונות ישנות, ללא שום תלונה מהשנים האחרונות, שנבדקו על ידי רשויות שונות ונסגרו. עוד טוענים מקורביו כי מערכת התוכנית השתכנעה והשמיטה מספר מקרים שתוכננו להיות משודרים, לאור הראיות שהוצגו - אך מעולם לא התקבל איום ממשי להוצאת צו מניעה כנגד שידור התוכנית.

   

  עורך דינו של הרב אבוחצירא, אברהם לביא, מסר: "מעולם לא הגשנו צו מניעה כנגד התוכנית. לעומת זאת, הבאנו ראיות רבות כי התלונות אינן מחזיקות מים. מדובר בתלונות ישנות מאוד של אנשים אשר השתמשו בהן כדי לנגח את הרב. במהלך השנים, מקבל הרב מאות אלפי אנשים אשר רואים בו מנהיג, והתלונות מהוות קומץ מזערי, ומשמשות ככלי ניגוח בידי גורם אשר מקנא וצר עין בהצלחת הרב".

   

  אמנון לוי מסר היום ל-ynet: "אני שמח שהאיום בצו מניעה הוסר והתוכנית תשודר הערב כרגיל".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לוי. התוכנית תשודר כרגיל
  צילום: אלדד רפאלי
  לאתר ההטבות
  מומלצים