שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  מנכ"ל חדש לחברת כרטיסי האשראי כ.א.ל

  ישראל דוד, משנה למנכ"ל בנק דיסקונט וראש החטיבה הקמעונאית, יחליף את בועז צ'צ'יק שהתפטר מתפקידו לפני כחודש. הרקע לשינויים בצמרת: הקנסות שהוטלו על החברה, בעקבות פעילות בעייתית בתחום הסליקה הבינלאומית

  ישראל דוד, משנה למנכ"ל בנק דיסקונט וראש החטיבה הקמעונאית, מונה היום (א'), על ידי דירקטוריון חברת כ.א.ל (כרטיסי אשראי לישראל) לתפקיד מנכ"ל החברה. דוד מחליף את בעז צ'ציק שהודיע על התפטרותו לפני כחודש. התפטרותו של צ'צ'יק הגיעה בעקבות בעיות בתחום הסליקה הבינלאומית בעקבותיה אף נקנסה חברת כ.א.ל.

   

  לפני כ-4 חודשים הודיעה חברת כרטיסי האשראי, כי נקנסה בכ-9 מיליון אירו על ידי ויזה אירופה עקב ריבוי חיובים חוזרים בגין ביטולי עסקאות בתחום תוספי המזון, שנסלקו באופן אלקטרוני על ידי החברה־הבת כ.א.ל אינטרנשיונל. ויזה אירופה אף איימה לשלול מכ.א.ל את רישיון הסליקה הבינלאומי שלה.

   

  חברת כרטיסי האשראי כ.א.ל, נמצאת בבעלות בנק דיסקונט (71.8%) והבנק הבינלאומי (28.2%),

   

  מלבד תפקידו כמשנה למנכ"ל דיסקונט וראש החטיבה הקמעונאית, ישראל דוד שימש גם כיו"ר בנק דיסקונט למשכנתאות וכדירקטור בחברת כ.א.ל. דוד הצטרף לדיסקונט בשנת 2002, כראש חטיבת השיווק והתכנון האסטרטגי. החל משנת 2006, כיהן דוד כראש החטיבה הקמעונאית ולפני כשנה מונה למשנה למנכ"ל הבנק.

   

  גיורא עופר, יו"ר כ.א.ל אמר היום: "חב' כאל ניצבת בפני אתגרים חדשים. ישראל דוד מביא עימו לתפקיד ניסיון בנקאי של הרבה שנים בתחום הקמעונות וחשיבה אסטרטגית שיווקית. אני בטוח שיחד עם צוות העובדים המסור של כאל, וההיכרות שלו עם החברה, יצליח להוביל את כאל לשיאים חדשים ולהמשיך את צמיחתה בשוק כרטיסי האשראי בישראל".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: ראובן קפוצינסקי
  ישראל דוד
  צילום: ראובן קפוצינסקי
  מומלצים