שתף קטע נבחר

לא מנוחה ולא נחלה: הנישואים הם רק ההתחלה

למה היא שיקרה לגבי הנשיקה הראשונה? למה גברים מעדיפים פלייסטשיין על פני האשה ובעצם רוצים רק חופש, אוכל וסקס? ומי זרק אותה כשהייתה בתיכון? תורת היחסים של יעל גולדמן

 

 

יעל גולדמן אוהבת להיות מאוהבת ולמעשה היא מכנה את עצמה "הרומן הרומנטי". היא אוהבת את העובדה שלא מעניין אותה כלום כשהיא מאוהבת, כולל אוכל ושעות שינה, והיא אוהבת להיסחף "לדבר הזה, שהוא יותר גדול מהכל", לדבריה.

בכתבת הוידאו למדור תורת היחסים מספרת הדוגמנית והשחקנית לא רק על אהבה, אלא גם על אכזבות: "בגיל 14, כשהייתי בכיתה י', זרקו אותי בשביל ילדה בכיתה ט'", היא חושפת. מביעה את דעתה על סדרי עדיפויות של גברים: "כשמעדיפים את הפלייסטיישן עליך, זה מאוד מעליב וזה קורה להרבה בנות". מגלה שהיא לא רצתה לצאת עם מי שהוא היום בעלה, אורי פפר: "אמרתי: מה פתאום?!" וחולקת תובנות מחיי הנישואין שלהם: "מתברר שנישואין זו לא המנוחה והנחלה, זו רק ההתחלה". וגם עצה קטנה לגברים בבית: "חוסר ביטחון זו ה-תכונה הכי לא סקסית שיש לגברים. תמצאו את הביטחון העצמי שלכם, כי זה מה שאנחנו צריכות בסופו של היום".

 

על עצמה היא מעידה שבעבר לא תמיד הייתה פתוחה וכנה עם בני הזוג שלה, אבל עם השנים ועם האהבה הגדולה שיש לה בבית, היא למדה ש"גברים לא מבינים רמזים ושצריך להיות פתוחים וכנים על הכל. אחרת, הם לא מבינים כלום. הם פשוטים יותר בקטע הזה".

ואפרופו כנות, גולדמן, שמכנה עצמה "מזל בתולה קלאסית", מתוודה שלנשיקה הראשונה "על הבוקר" היא מגיעה לאחר שהיא קמה, התקלחה, צחצחה שיניים וחזרה למיטה בלי שבעלה היקר שם לב. מהממת!

 


יעל גולדמן כפי שהיא מצולמת בלאשה. (צילום: איתן טל)

 

תראו את הגברים במדור תורת היחסים:

גלעד שגב מגלה מי זאת האשה מהשמיים

גל אפל רגיש ועדין, עד שזה מגיעה לסטייל

לדור דניאל נשבר הלב, אז הוא כתב על זה דיסק שלם

 


 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
יעל גולדמן. על יחסים ועוד
צילום: איתן טל
עם אורי פפר. לא רצתה לצאת איתו
צילום: ענת מוסברג
לאשה בפייסבוק
מומלצים