שתף קטע נבחר

נכה תקף עם מקל שהפך לסכין וברח בקלנועית

נכה כבן 50 נעצר בנתניה לאחר שניסה להצית חנות עיתונים ולדקור את בעליה, שביקש ממנו להסביר מדוע כמעט דרס אותו עם הקלנועית. השוטרים לקחו אותו לביתו בדרך למעצר, שם שלף סכין נוספת

מקל סבא או כלי נשק מסוכן? נכה תושב נתניה נעצר היום (ד') בחשד שניסה להצית חנות עיתונים, וכאשר נתקל בהתנגדות שלף ממקל ההליכה שלו סכין באורך 60 סנטימטרים וניסה לדקור את בעל המקום. לאחר התקרית הוא נמלט בקלנועית.

 

העימות החל לאחר שהחשוד רכב על הקלנועית שלו על המדרכה ברחוב שמואל הנשיא בנתניה. כשחלף על פני הכניסה לחנות העיתונים הוא כמעט ודרס את בעל החנות. החשוד המשיך בנסיעה ולאחר זמן מה חזר למקום. כאשר בעל החנות הבחין בו שאל אותו מדוע ניסה לדרוס אותו. החשוד התעצבן ועזב את המקום בכעס, אך חזר לאחר מספר דקות וברשותו בקבוק שהכיל דלק.

 

הוא התחיל לשפוך אותו בכניסה לחנות ועל העיתונים, וכששלף גפרורים הבחינו בכך בעל החנות והנוכחים במקום, ומנעו זאת ממנו. תוך כדי המאבק, הופתעו הנוכחים כאשר החשוד שלף מתוך מקל ההליכה שלו את הסכין הארוכה.

 

שוטר הסיור, רביב דגה, סיפר כי "החשוד נמלט מאיתנו רכוב על קלנועית לכיוון שוק הפרחים ברחוב שער העמק. לאחר מרדף קצר כמובן השגנו אותו והודענו לו שהוא מעוכב".

לדבריו, מקל ההליכה "המשוכלל" היה ברשותו של החשוד. "בדקנו אותו ואז התברר כי יש מנגנון מיוחד שמשחרר את הסכין מתוך מקל ההליכה והופך אותו לסכין אחת ארוכה.

 

"מכיוון שמדובר באדם נכה, לקחנו אותו לביתו שנמצא בסמוך על מנת שייקח ציוד אישי בדרכו למעצר. עזרנו לו לעלות לביתו, ואז לקח מקל הליכה נוסף וביקש להסתייע בו בהליכה. בדקנו את מקל ההליכה הנוסף ואז התברר שגם בו מוסתרת סכין ארוכה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הסכין הנשלפת
צילום: עדן בן עמי דוברות מרחב שרון
מקל תמים?
צילום: עדן בן עמי דוברות מרחב שרון
מומלצים