שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  כתב אישום נגד ירמי אולמרט בגין תקיפה

  נגד יו"ר איגוד הכדורסל לשעבר הוגש כתב אישום בגין תקיפת כתב ערוץ הספורט, עומר בנוביץ' בחודש דצמבר האחרון. אולמרט: "צריך להעמיד לדין דווקא את בנוביץ'"

  זה לא השבוע של משפחת אולמרט. מדינת ישראל הגישה ביום ראשון לבית המשפט השלום בתל אביב-יפו כתב אישום נגד יו"ר איגוד הכדורסל לשעבר, ירמי אולמרט, אחיו של ראש הממשלה לשעבר.

   

  בכתב האישום נטען כי בתאריך 2 בדצמבר 2009 באיזור השעה 21:00, ובסיומו של משחק כדורסל באולם בגני תקווה, תקף הנאשם שלא כדין וללא הסכמתו את כתב ושדר ערוץ הספורט, עומר בנוביץ', בכך שחבט בו באגרוף בפניו בלחי שמאל.

   

  "כתוצאה מהחבטה", נכתב בכתב האישום, "נפל המתלונן ונחבט בראשו בחלק השמאלי התחתון. כתוצאה מן התקיפה המתוארת פונה המתלונן מן המקום באמבולנס, נזקק לטיפול רפואי וסבל מכאבים בראשו, צפצופים באוזן שמאל, בחילות וסחרחורות". לפיכך מואשם אולמרט בתקיפה - עבירה לפי סעיף 379 לחוק העונשין, התשל"ז 1977.


  אולמרט (ממיין). השעה עצמו מכל פעילות (צילום: אהוד כהנים)

   

  בין עדי התביעה המתוארים נזכרים שמותיהם של שניים מאנשי ערוץ הספורט, שוטר שנכח במקום והרופאים אשר טיפלו בבנוביץ'. אולמרט יוכל לבקש כי ימונה לו סניגור ציבורי אם יתקיים אחד התנאים לזכאות נאשם לייצוג המנויים בסעיף 18 (א') לחוק הסנגוריה הציבורית.

   

  אולמרט: "בית המשפט יזכה אותי מכל אשמה" 

  מאוחר יותר הערב, אולמרט הגיב דרך משרד יחסי הציבור המייצג אותו: "היה צריך להעמיד לדין דווקא את עומר בנוביץ, על כך שתקף באגרסיביות את ירמי אולמרט,

  הן מילולית והן באופן מאיים פיזית. הוא אילץ את אולמרט, נכה צה"ל קשה (80%) בשתי רגליו ממלחמת לבנון, להניף את ידו לעברו בהתגוננות. עד עתה הציבור ניזון רק מקלטת ערוכה, אולם אנחנו מאמינים כי לאחר שבית המשפט יראה וישמע את הקלטת המלאה של האירועים, הוא יבין מדוע נהג אולמרט כפי שנהג, יזכה אותו מכל אשמה ואף יאמר מילים קשות על התנהלותו של בנוביץ'.

   

  "במקביל, אנו מצפים ממנכ"ל ערוץ הספורט, אבי בר, להשעות לאלתר את הכתב לאור ניבולי הפה, גסות הרוח ודרך התנהלותו. כתב בכלל, ועתונאי ספורט בפרט, אינו יכול לעסוק במקצוע האמור לחנך לערכי ספורט, מוסר ותרבות.

  למרות שהוא מאמין בחפותו, החליט הערב אולמרט כי הוא משעה את חברותו בכל הגופים הקשורים לאיגוד הכדורסל. הוא יחזור לתפקידיו לאחר שבית המשפט, כך אנו מאמינים, יזכה אותו".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים