שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  מלאך ושטן
  ימים ה', א'-ד'

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  אנחל יוצא לעצור את מרטין, הוא בורח ונשרף למוות. בנם של אנחל ומנואלה נולד, "טופו" מסייע למשטרה ועומד למכור את המצאתו, מייק וסילבנה עומדים להינשא, וירחיניה עומדת ללדת ואנדרס הופך לשותף במשרד. (פרק אחרון)

   

  בפרקים הקודמים

   

  מרטין המום מההתפטרות ההמונית. הוא מקדים את המפגש עם "הנסיך" לאותו יום בדירתו. זה נודע לג'ימי, אבל הוא נחטף בידי הדה. קורדובה משקר שסוטו התעורר ורומרו עומד לברוח.

   

  סנדרו עומד להחזיר את קמילו לרשויות. אנדרס מציע להתקין מצלמה בציור שסלוודור דומינגס ייתן למרטין כפיצוי. אנדרס נכנס לדירה של מרטין וממקם את הציור במקום מרכזי. הפגישה של הנסיך ומרטין נפתחת ומתועדת.

   

  קמילו מתגלה כטבח מחונן רגע שסנדרו מחזיר אותו לרשויות האימוץ. הנסיך ומרטין חושפים בפני המצלמה את תכניותיהם. אוסוולדו מבטיח להתאמץ כדי להקל בעונשו של אנחל ולהשיב את ג'ימי למשטרה. חוסה מספר ללאון שאנחל חי.

   

  מייק וסילבנה יוצאים לעצור את לאון. לאון מוצא את הסיסמה ומעביר את הכסף לחשבונו. מרטין מודיע לאמו שהם נוסעים למחרת לשווייץ. אריאנה מסכימה לעבור לגור עם לוקאס. הם חוששים מהתגובה של סילבנה.

   

  סילבנה ומייק מחסלים את כרמלו, לאון מנסה לברוח ואנחל עוצר אותו. מרטין מגלה באמצעות הכתבה שסלוודור הוא אנחל. הוא משיג טיסה במטוס פרטי. אנחל מגלה שאמו התאבדה. הנסיך והפיראט נעצרים.

   

   

   

   

   

   

  • שימו לב! מנגנון התגובות נועד לדיון על הסדרה בלבד. הנכם מתבקשים להימנע מאלימות מילולית והעלבות אישיות. נא להתנהג בהתאם!

  פורסם לראשונה 19/04/2010 09:45

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "מלאך ושטן"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  אנשים של בוקר
  7 לילות
  מומלצים