שתף קטע נבחר

מתפללים לרפואת רבקה בת יעל ויונתן רזאל

רבקה, בתו של המוזיקאי יונתן רזאל, אחד היוצרים המוערכים בציבור הדתי והחרדי, נפצעה קשה בערב יום העצמאות. היא מאושפזת במצב קשה מאוד בבית החולים הדסה עין כרם ובמגזר הועברה הודעת SMS בקריאה להתפלל לרפואתה

יום העצמאות נפתח באסון, עם נפילתה של רבקה בת ה-5 מגג ביתה בשכונת נחלאות בירושלים, ופציעתה באורח קשה. זמן קצר לאחר מכן התברר כי הילדה, שרק ביקשה לצפות בזיקוקי הדי-נור שבהר הרצל, היא בתו של המוזיקאי יונתן רזאל – אחד היוצרים המוערכים בציבור הדתי והחרדי, ומי שכבש באחרונה גם את גלגלצ וקיסריה. השמועה פשטה מהר מאוד במגזר, בעיקר באמצעות הודעות SMS שבהן קריאה להתפלל לרפואתה של רבקה בת יעל.

 

במהלך הלילה נותחה רבקה בראשה בבית החולים הדסה עין כרם והיא עדיין מורדמת במצב קשה מאוד. בני המשפחה ממתינים להתפתחויות שיאפשרו לרופאים להעריך את מידת הנזק שנגרם לה, ובינתיים מכונסים בתוך כאבם ומסרבים לדבר עם עיתונאים. בצהריים הם קיימו יחד עם חברים תפילה לרפואתה בבית הכנסת "בתי ברוידא" שבשכונת נחלאות בבירה. 

 

אחד מידידי המשפחה סיפר ל-ynet כי יונתן, אביה של רבקה, ידוע בין מכריו כאיש משפחה למופת, אשר הקשר עם ילדיו והדאגה להם עולה מבחינתו בחשיבותה על הקריירה המוזיקלית. "אני בטוח שהוא מאוד מיוסר עם עצמו על מה שקרה", אמר, "למרות שזה יכול לקרות חלילה לכל אחד". ככלל, הוסיף, המשפחה כולה ידועה כמגובשת ומשפחתית מאוד, והיא מתיישבת כולה – הורים, אחים, אחיות, כלות וחתנים – באותה השכונה בירושלים.

 

משפחת רזאל התפרסמה בציבור הדתי-לאומי בזכות שניים מבניה הנחשבים למוזיקאים מחוננים, תחילה אהרן –

מחלוצי הז'אנר ה"יהודי-מקורי" במוזיקה החסידית, ובשנים האחרונות גם יונתן – בזכות אלבום הבכורה המצליח "סך הכל", שלפני שנתיים גם זיכה אותו בפרסי "זמר השנה" ו"שיר השנה" ("ציון") מטעם ynet.

 

בשנה שעברה דרך כוכבו של יונתן רזאל גם בציבור החרדי. הלחן שלו למילים "והיא שעמדה" מתוך ההגדה של פסח הפך ללהיט היסטרי, והביצוע עם כוכב הזמר החסידי יעקב שוואקי בקיסריה כבש את תחנות הרדיו. רזאל, שגם בחייו הפרטיים התקרב באחרונה לעולם החרדי, מצליח לגעת - גם באופן אישי - ברגשותיהם של דתיים וחרדים רבים, ומכאן ההתעניינות הרבה בפציעתה של רבקה והדאגה לשלומה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
יונתן רזאל. ארכיון
צילום: אלי מנדלבאום
מומלצים