שתף קטע נבחר

תגובות החברות

מפרטנר מסרו בתגובה: "אנו גאים על היותנו חברת תקשורת מובילה, הממשיכה להיות גם אחד ממקומות העבודה הטובים ביותר בארץ. התרבות הארגונית והמחויבות שלנו היא להשקיע בעובדים וזאת כאסטרטגיה ניהולית החקוקה בחזון החברה. אנחנו מקפידים לפעול לרווחת העובד בהטבות שונות, הן בהדרכה ובהכשרה בכל הדרגים והן בכנסים, פעילויות חברתיות , פעילויות גיבוש, והטבות רבות נוספות אחרות.

 

לא בכדי, עובדינו מדרגים את שביעות הרצון מהחברה בציונים גבוהים מאוד. מזה שנים, שנה אחר שנה, אנו נבחרים לחברת התקשורת שהכי טוב לעבוד בה, דבר המהווה עדות והכרה על ההשקעה המתמשכת של החברה בעובד הניצב במרכז העשייה".

 

מקסטרו נמסר בתגובה: "אנו בקסטרו משקיעים משאבים רבים בהון האנושי על מנת להעניק ללקוחותינו את רמת השירות והמוכרנות המקצועיים ביותר והמובילים בענף. בצוותי המכירה בקסטרו ישנה חשיבות רבה בהענקת חוויה אופנתית וביצירת ערך מוסף ללקוחות. ועל כן, הם עוברים הכשרה מיוחדת של מכירות, שירות וסטיילינג ברמה הגבוהה ביותר. בהתאם לכך, שכרם אשר בנוי משכר בסיס, ומתוספת של בונוסים, מגיע ל-25 שקל בשעה לפחות, והם נהנים מסביבת עבודה ומהתנאים הטובים והאטרקטיביים בשוק. מעבר לכך, המידע הנוסף כפי שהועבר אלינו אינו מדויק ומוטעה ומטעה".

 

מרשת פוקס נמסר בתגובה: "FOX הינה רשת חנויות המונה כ – 160 סניפים בארץ ומעסיקה כ-1,500 עובדים. ברשת פועלים עפ"י חוק בכל הקשור לתנאי העסקת עובדים. במסגרת זה משלמים נסיעות עפ"י חוק, ובמקרים חריגים בהם אין אפשרות לתחבורה ציבורית או הסעה מסודרת, ניתנים אישורים להוצאה חריגה בגין נסיעות.

 

"אותו הדין לגבי ההפסקות, ב-FOX מקפידים על מתן הפסקות לעובדים עפ"י חוק, יתרה מזאת למרות שהחוק קובע כי ההפסקה הינה ע"ח העובד בFOX ההפסקות הן ע"ח המעביד (FOX). אין ברשת מדיניות מוסדרת לגבי בונוסים. בונוסים ניתנים במסגרת תחרות תקופתית כתגמול על עמידה ביעדים ולא על בסיס קבוע. ההחלטה לגבי קיום תחרות כזו או אחרת ותגמול העובדים הינה החלטה של חטיבת המכירות כחלק מתוכנית הפעילות השנתית".

 

מרשת סטימצקי נמסר בתגובה: "אנו מאמינים בעובדנו, בזכותם הצלחתנו ואנו גאים על כך יום יום".

 

בחברת yes אישרו את הפרטים בכתבה.

 

מפלאפון לא נמסרה תגובה עד למועד פרסום הכתבה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
פוקס
צילום: יניב אדרי וגולי כהן
קסטרו
צילום: דודי חסון
yes
מומלצים