שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  מאבטח הרמטכ"ל: מודה, אבל הורעלתי
  עם פתיחת משפטו של ארז אפרתי בבית המחוזי בתל-אביב, הודה מאבטחו לשעבר של הרמטכ"ל שניסה לאנוס צעירה ליד נמל תל-אביב. עורכי דינו: הוא סבל מהזיות בגלל אלכוהול מזויף
  חצי שנה לאחר התפוצצות הפרשה, הודה הבוקר לראשונה (יום א') ארז אפרתי, מאבטח הרמטכ"ל לשעבר, כי ניסה לאנוס באכזריות צעירה סמוך למתחם הבילויים שבנמל תל-אביב. עם זאת, טענו עורכי דינו כי היה נתון במצב של הרעלה פתולוגית של אלכוהול ומשום כך סבל מהזיות שהובילו אותו למעשיו.

    

  משפטו של אפרתי נפתח בבית המשפט המחוזי בתל-אביב, שם הודה בכל סעיפי האישום המיוחסים לו - ניסיון אינוס בנסיבות מחמירות, ניסיון למעשה סדום, תקיפה הגורמת חבלה של ממש, תקיפה בכוונה לבצע פשע ואיומים. עם זאת, הגישו עורכי דינו חוות דעת שונות הטוענות שלפיהן שתה משקאות אלכוהוליים מזויפים שהם שהביאו אותו לאובדן השליטה.


  ארז אפרתי בבית המשפט. האלכוהול אשם? (צילום: ירון ברנר)

   

  ראש הרכב השופטים, חאלד כבוב, שאל את סנגוריו בתגובה לדברים: "הוא הכניס את עצמו למצב הזה, לא?". התובעת בתיק, עו"ד רות ארז, אמרה בבית המשפט כי לראשונה נוכחה לשמוע מהנאשם כי הוא מודה בביצוע עבירת המין כלפי המתלוננת ולא מסביר זאת בטענות נפשיות.

   

  עוד טוענים עורכי דינו של אפרתי, כי אין מחלוקת על כך ש-DNA שלו היה על גופה של המתלוננת, אך עם זאת לא ברור כי מדובר בזרע. לפני שלושה חודשים החליט בית המשפט להאריך את מעצרו של אפרתי עד תום ההליכים בעניינו.

   

  "אם תצעקי - אהרוג אותך"

  בכתב האישום גוללה הפרקליטות את התפתחות הדברים בליל האירוע, שהתרחש ב-28 בנובמבר האחרון. בשעה 04:45 לפנות בוקר, עקב אפרתי אחרי הצעירה שהלכה מרחוב דיזנגוף לחניון רדינג הסמוך לנמל תל-אביב. עם כניסתה לחניון הבחינה באפרתי, שאותו לא הכירה, עוקב אחריה. היא החישה את צעדיה עד שהגיעה לרכבה וכאשר נכנסה לרכב סגרה את הדלת.

   

  לפני שהספיקה להניע את המכונית, הגיע אפרתי, פתח את הדלת וגרר אותה לעבר גדות הירקון. "המתלוננת צעקה והתחננה כי יעזוב אותה, אך הוא המשיך לגרור אותה כשהוא אוחז בכתפיה בחוזקה, חוסם בידו את פיה ומאיים עליה כי אם תצעק יהרוג אותה", נטען בכתב האישום.


  ארוסתו של אפרתי בבית המשפט (צילום: ירון ברנר)

   

  אפרתי גרר את הצעירה לשיחים הנמצאים על גדות הירקון.

   תוך שהוא מאיים שוב להרוג אותה, ניסה לבצע בה מעשה סדום בעוד שהיא החלה לזעוק לעזרה. הוא הכה אותה וגרם להכרתה להתערפל וניסה שוב לבצע את זממו. עוברי אורח הגיעו למקום ואז פתח אפרתי במנוסה, שבשיאה קפץ אל תוך מי הירקון והסתתר בין שיחים בגדה השנייה של הנחל, עד שנתפס בידי שוטרים.

   

  כתוצאה ממעשיו של אפרתי, כך נטען בכתב האישום, נגרמו לצעירה חבלות של ממש ובכללן דימומים תת עוריים ופצעי שפשוף בפנים, פצעי שריטה בצווארה, וכן חבלות שונות בכפות ידיה, מותנה וירכה. גם לאיש שסייע לה נגרמו חבלות.

   

  Read this article in English

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "מאבטח הרמטכ"ל: מודה, אבל הורעלתי"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מוצר השנה
  מומלצים