שתף קטע נבחר

אונס הנערה: "הבן שלי חזר לקחת ריטלין - ונעצר"

בשיחה עם ynet הכחישה אמו של אחד הנערים החשודים באונס בת 12 את מעורבותו בפרשה. "אם האמא שלה היתה באה אלי ומדברת איתי, היינו יכולות לפתור את זה בינינו", אמרה

אמו של אחד מארבעת הנערים החשודים שאנסו ילדה בת 12, הכחישה היום (ב') את החשדות נגדו. "הבן שלי לא עשה כלום. לכן אמרתי למשטרה שייקחו את הסלולרי שלו, כדי לאמת את זה שלא היה בניהם שום קשר. הילדה הזו הלבישה עליו תיק ביום בהיר", אמרה אם החשוד בן ה-17.

 

בשיחה עם ynet תיארה האם כיצד נעצר בנה. "הילד שלי הוא ילד נבון, שלומד בבית ספר תיכון ואמור להתגייס בקרוב לצה"ל לשירות קרבי. הבוקר הוא יצא לבית-הספר וחזר אחרי ששכח לקחת איתו ריטלין. אחרי שהוא חזר, הגיעה המשטרה ולקחה אותו".

 

אחיה הגדול של המתלוננת סיפר בשיחה ל-ynet על תחושותיו בעקבות חשיפת המקרה המזעזע: "כששמעתי על כך לראשונה היום בבוקר, הרגשתי רע מאוד. לא היו שום סימנים מקדימים או רמזים וכואב לי מאוד שהיא לא סיפרה לי, כי אנחנו מדברים על הכל על בסיס יומיומי".
 
"אף אחד מהאחים הקטנים שלי לא יוצא מהבית ללא השגחה", הוסיף. "אחותי היא ילדה טובה מאוד ואם היה מצב שהיא הייתה חוזרת מחוג מאוחר, ישר הייתי מתקשר אליה. היא ילדה מאוד נבונה וחברותית, ילדה של בית שרק לאחרונה מלאו לה 12. אני עושה עכשיו שיעורי בית וחשבון נפש, כדי להבין איך דבר כזה קרה".
 

לפי החשד, הילדה נאנסה במשך שנתיים במקומות ציבוריים ואף ליד בית הספר. לדברי האם, היא מכירה זמן רב את הילדה שטענה כי נאנסה. "אני מכירה את הילדה הזו מאז היתה תינוקת. אני מכירה את משפחת הילדה, הם גרים בשכנות אליי. אם האמא היתה באה אלי ומדברת איתי, היינו יכולות לפתור את זה בינינו".

 

הילדה התלוננה אצל מנהל ביה"ס

משפחת הילדה נמצאת כמה שנים במעקב שירותי הרווחה. עובדים סוציאליים מטפלים במשפחתה בשל משבר שעברו, אך מעולם לא שמעו דיווחים על התנהגות חריגה של הילדה שיכלו להצביע על מה שעברה.

 

לפני כשלושה שבועות הגיעה הילדה למנהל בבית הספר בו היא לומדת, התיישבה במשרדו וסיפרה לו על מה שעברה. המנהל ביקש

 ממנה שתכתוב ותתאר את כל מה שעברה. לאחר שכתבה הילדה את מה שאירע על נייר, העביר המנהל את המסמך לפקידת הסעד, שמיהרה להתלונן במשטרה.

 

חוקרי ילדים הגיעו לחקור את הילדה ומכיוון שמדובר באונס מתמשך לכאורה, בו השתתפו כמה נערים, הילדה נפגשה עם חוקרי הילדים מספר פעמים כדי להשלים את החקירה. מאז מעצרם של החשודים עובדים סוציאליים מלווים את הילדה ומסייעים לה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אמו של החשוד בתחנת המשטרה
צילום: יואב זיתון
אחד החשודים, היום
צילום: דודו אזולאי
מומלצים