שתף קטע נבחר

קלאקסונס וגורילאז סאונד סיסטם לא יגיעו לארץ

ההופעות של שתי הלהקות שאמורות היו להתקיים במסגרת פסטיבל פיק.ניק בוטלו, מבלי למסור סיבה רשמית. הפסטיבל יתקיים כמתוכנן, כולל הופעתה של פלאסיבו

אכזבה בפסטיבל פיק.ניק: הלהקות קלאקסונס וגורילאז סאונד סיסטם ביטלו את השתתפותן בפסטיבל שייפתח מחר (מוצ"ש) בגני התערוכה בתל-אביב. מאז הסתבכות צה"ל בלב ים השבוע, עלה החשש אצל מפיקים ישראלים כי אמנים בינלאומיים יבטלו את הופעותיהם הקרובות בישראל, וכעת זה כאמור קורה.

 

למרות הביטולים, הפסטיבל ייצא לדרך כרגיל, כאשר המופע המרכזי של להקת פלאסיבו, שנחתה כבר אתמול (ה') בישראל, יתקיים כמתוכנן. בנוסף לכך, בהפקת המופע החליטו לספק מופעי פתיחה חדשים ולהקת J Viewz הישראלית העובדת בניו יורק ורמי פורטיס שיארח את האחים המוזיקאים איל ואסף תלמודי, כולם יגיעו לבמה במקומם הקלאקסונס והגוריאלז סאונד סיסטם.

 

הפקת המופע מסרה שלאור הביטולים, מי שירצה לקבל את כספו חזרה, יוכל לעשות זאת בקופות הכרטיסים. ממשרד ההפקות של שוקי וייס נמסר: "אתמול בשעות אחר הצהריים המאוחרות קיבלה הפקת הפסטיבל הודעה משתי הלהקות שהיו אמורות להופיע, שהן בוחרות שלא להגיע לפסטיבל. שיחות ארוכות וניסיונות שכנוע של ההפקה הישראלית מול מנהלי האמנים לא הניבו פרי והלהקות לא תגענה".

 

וייס מסר: "אני שמח שחברי פלאסיבו, המופע המרכזי של ערב פתיחת הפסטיבל, נחתו כאן לשמחת המעריצים שהכינו להם קבלת פנים נרגשת בנמל התעופה בן גוריון. אני מצר על החלטת הקלקסונס והגורילז סאונד סיסטם שלא להגיע. יחד עם זאת, הבמה עומדת ואתר הפסטיבל מוכן להופעות מחר".

 

בעקבות ביטול הופעותיהן של הלהקות, יש להניח כי חשש הביטולים בקרב המפיקים הישראלים גדל עוד יותר. יום הפסטיבל השני עתיד להיערך ברביעי הקרוב, אז אמורות להופיע הלהקות פיקסיז ואדיטורז. בההפקה הישראלית מסרו שההופעות ברביעי מתקיימות כמתוכנן.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הקלאקסונס. ביטלו
צילום: gettyimages imagebank
לאתר ההטבות
מומלצים