שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  בוטלו הופעות של דנה אינטרנשיונל בחו"ל

  הזמרת היתה אמורה להופיע, בין השאר, באירוע הפתיחה של מצעד הגאווה במדריד, אך כל הופעותיה הקרובות בחו"ל בוטלו, ככל הנראה בעקבות לחצים מצד ארגונים פרו פלסטיניים. "זו פעם ראשונה שדבר כזה קורה", אומר ל-ynet המנהל האישי שלה

  החרם נמשך: הזמרת דנה אינטרנשיונל היתה אמורה לערוך בסוף החודש שתי הופעות בספרד, אחת מהן באירוע הפתיחה החגיגי במצעד הגאווה במדריד, וכן הופעה נוספת באמצע יולי באנטליה שבטורקיה. אבל ככל הנראה, בעקבות לחצים מצד ארגונים פרו פלסטיניים - ההופעות בוטלו, כך נודע ל-ynet.

   

  מנודים בעולם - כותרות אחרונות ב-ynet:

   

  ביטול הופעותיה של אינטרנשיונל בספרד מצטרף להודעה על ביטול המשלחת הישראלית הגדולה שאמורה לטוס לשם בחסות משרד החוץ. ההסבר לביטול אמנם בטחוני, אבל קיימת הערכה שמאחורי ההחלטה עומד לחץ של ארגונים אנטי-ישראליים.

   

  היום (ד') נודע כי מארגני מצעד הגאווה הודיעו לשגרירות ישראל כי הם מבטלים את הזמנת נציגי ישראל, אך על פי מנהלה של אינטרנשיונל, שי כרם, הופעתה של הזמרת כלל לא היתה קשורה למשלחת הישראלית ונקבעה עוד לפני היוזמה המדינית. אינטרנשיונל כבר הופיעה בפסטיבל בעבר.

   

  "זה מאוד מפתיע", מסר כרם ל-ynet, "דנה מופיעה הרבה מחוץ לארץ, וזו פעם ראשונה שדבר כזה קורה. בניגוד לאביב גפן, שבוחר בדרך מאוד קלה ונותן לתקשורת בחו"ל את מה שהם רוצים לשמוע, דנה מאוד מקפידה ומדגישה את עצמה. היא יודעת שהיא משלמת על כך מחיר, אבל היא מרגישה כמו סוג של שגרירה, באופן רשמי או לא. 

   

  "שגרירויות רבות נעזרו בה בעבר ואמרו שהעזרה שלה בראיונות תורמת הרבה יותר מכל הסברה אחרת. היא מרגישה מחויבות לקהל הישראלי ולארץ ששלחה אותה לאירוויזיון. היא מגיעה ממקום של שחרור, חופש והוכחה ניצחת שישראל היא מדינה ליברלית.

   

  "לפני כמה שנים בשבדיה היתה הופעה אחת שבוטלה כשארגונים פלסטיניים שלחו איומים, אבל משהו בממדים כאלה לא קרה. זו תחושה נורא לא נעימה, גם הביטול בטורקיה כמובן. ברור שזה קרה בעקבות האירועים האחרונים, אבל דנה תמיד ייצגה ותמיד תמשיך לייצג משהו שונה לגמרי, משהו שהדגל שלו הוא זכויות אדם, שחרור וליברליות".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  דנה. מרגישה כסוג של שגרירה
  צילום: ענת מוסברג
  לאתר ההטבות
  מומלצים