שתף קטע נבחר

מת התינוק שאמו נרצחה השבוע באשדוד

בנה התינוק של טלי עטר ז"ל היה ארבעה ימים בפגיה כשהוא מחובר למכשירים. ביממה האחרונה חלה הידרדרות במצבו - ואחר הצהריים הוא מת

ארבעה ימים נאבקו הרופאים על חייו של התינוק, שיולד בניתוח קיסרי לטלי עטר ז"ל - שנדקרה למוות על-פי החשד על-ידי שכנתה. אחר-הצהריים (יום ד') מת התינוק.

 

מבית החולים קפלן נמסר: "התינוק שאמו נדקרה נפטר למרבה הצער. הודעה נמסרה למשפחה. בית החולים משתתף בצערה הרב של המשפחה". מאז לידתו התינוק אושפז במחלקת טיפול נמרץ פגים, כשהוא מונשם ומורדם. הוא עבר בדיקות הדמיה רבות וקיבל תרופות לייצוב מצבו.

 

גיסה של טלי, מרסל, ואשתו דבורה סיפרו: "כל הזמן היתה לנו תקווה שהוא יחיה. התחושה היא קשה מאוד. גם שאמרו לנו שהוא נפטר, חיכינו עדיין להודעה רשמית מבית החולים, אולי חשבנו שבכל זאת יצליחו להציל אותו. זה שוב היכה בנו, פעם שנייה השבוע. זה חלק מהסבל שאנו עוברים".

 

לדבריהם, אבי התינוק נסע לבית החולים קפלן והם מבקשים שהוא ייטמן ליד קברה של אמו. "עבר עלינו סיוט נורא והיום שוב הפצע שלנו נפתח מחדש".

 

במשטרת מרחב לכיש אמרו, כי ההחלטה האם להוסיף לאישומים נגד החשודה ברצח גם אישום ברצח התינוק, היא בידיי הפרקליטות בלבד. עוד אמרו במשטרה, כי בפעם הבאה שהחשודה תובא לבית המשפט, הם יתארו כיצד רצחה מזל בר-אושר את טלי עטר ויוסיפו לתיאור המעשה גם את מותו של התינוק. לדברי גורמים במשטרה, מדובר בבעיה סבוכה מבחינה משפטית ולכן ידרשו לה דיונים רבים בפרקליטות".

 

התינוק היה ארבעה ימים בפגיה כשהוא מחובר למכשירים. מאז לידתו - בחדר המיון - זמן קצר לפני שנקבע מותו של אמו - היה מצבו

 קשה וביממה האחרונה חלה הידרדרות במצבו. בני המשפחה פנו לרבנים - בין היתר מאיר אבו חצירא מאשדוד, שגם השתתף בהלוויתה של עטר, ולרב הראשי לישראל, הרב שלמה עמר, בשאלה האם לנתק אותו ממכשירי ההנשמה.

 

אתמול לפנות בוקר, תחת אבטחה כבדה הובאה החשודה מזל בר-אושר לשחזר את הרצח בבניין שבו התגוררו השתיים באשדוד. בר-אושר הובאה למקום בסביבות 5:00 כאשר קרוביה של עטר, שביום שני הובאה למנוחות, עוד ישנו. למרות זאת, המשטרה נערכה עם כוחות רבים - עשרות שוטרי יס"מ - כדי למנוע עימותים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
טלי עטר ז"ל
צילום רפרודוקציה: אבי רוקח
הפגייה בביה"ח קפלן
צילום: רועי גזית
החשודה ברצח, מזל בר אושר
צילום: אבי רוקח
מומלצים