שתף קטע נבחר

זעם חרדי על אלקטרה: שמשות רכב נופצו בי-ם

העדה החרדית מנהלת מאבק נגד החברה שלטענתה מעורבת בבנייה במתחם הקברים ביפו. שתי נשים שנסעו למאה שערים כדי לקבל ברכה מצאו עצמן תחת מתקפה רק בגלל מדבקות "אלקטרה" שהתנוססו על המכונית. הן לא נפגעו

חרדים חמי מזג. עשרות הסתערו אמש (יום א') על רכב שנכנס לשכונת מאה שערים בירושלים, רק בגלל שהוצמדו לו מדבקות של חברת "אלקטרה". שתי הנוסעות ברכב הזעיקו משטרה ולבסוף יצאו ללא פגע. ברקע המעשה האלים - טענות בקרב העדה החרדית לפיהן החברה מעורבת בפרויקט בנייה ביפו, שגורם לחילול קברים.

 

התקרית אירעה סמוך ל-19:30 בשכונת מאה שערים בבירה. שתי נשים שהיו ברכב, בעת שעשו את דרכו לקבל ברכה מרב בשכונה, מצאו עצמן לפתע תחת מתקפה רק בגלל מדבקות חברת "אלקטרה" שהוצמדו למכונית. חרדים הקיפו את המכונית ורגמו אותה באבנים.  


חרדים סביב הרכב (צילום: שמואל בן ישי, חדשות 24)

 

הנשים המבוהלות מיהרו לטלפן למוקד העירוני כדי להזעיק עזרה. למרבה המזל, הן הצליחו להיחלץ מההמון הזועם ולצאת ללא פגע. רק כעבור דקות ארוכות הגיעו למקום שוטרים שחילצו אותן. "הן היו מבוהלות ובפניקה", סיפר ל-ynet גורם במשטרה. "רכבן הותקף באבנים ושמשותיו נופצו. שתיהן הגישו תלונה על התקיפה בתחנת לב הבירה".

 

העדה החרדית פתחה בקמפיין תקיף נגד החברה, שלטענתה שותפה בבעלות על מתחם אנדרומדה ביפו. החרדים איימו שאם לא יופסקו עבודת החפירה בבית הקברות הם יוציאו חרם כללי על כל מוצרי "אלקטרה".

ההסלמה האחרונה נתנה את אותותיה בתקיפת טכנאי של החברה ברמת בית שמש לפני שבועיים.

 

בשבועות האחרונים פורסמו פשקווילים רבים בירושלים ובבני ברק, שבהם נכתב כי "אלקטרה" שותפה גם במיזמים והשקעות נדל"ן, לרבות בחברת "מורדות הים", הקשורה לבנייה ביפו.

 

מ"אלקטרה" נמסר בתגובה ש"זה למעלה משנה שלחברה אין קשר משפטי לבניית המלון במתחם אנדרומדה". החרדים לא מקבלים את הטענות וטוענים שבדו"חות הרבעוניים שפרסמה "אלקטרה" במרס 2010 עוד דווחו קשרים עסקיים. לפיכך, בכוונתם להחמיר את המאבק בחברה.

 

Read this article in English


פורסם לראשונה 21/06/2010 23:05

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הרכב שהותקף
צילום: שמואל בן ישי - סוכנות הידיעות "חדשות 24"
פשקווילים נגד אלקטרה בבני ברק
צילום: יואב זיתון
מומלצים