שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  בואו לעבוד בחפירות ארכיאולוגיות - ביפו

  עיריית תל־אביב- יפו ורשות העתיקות מזמינות נוער מתל אביב-יפו בגיל 16-18, להשתתף בחפירות ארכיאולוגיות. השכר - מינימום, בהתאם לגילם. המשתתפים ייהנו מסיורים, סדנאות והרצאות

  עיריית תל־אביב- יפו ורשות העתיקות מזמינות את בני נוער תושבי תל אביב-יפו בגילאי 16-18, להשתתף בחפירות ארכיאולוגיות במהלך חודש יולי בימים א'-ה' בשעות 6:30 - 14:30. עשרות החופרים הצעירים שיתקבלו לעבודה יקבלו שכר מינימו, בהתאם לגילם.

   

   


  נוער חופר למחייתו והנאתו (צילום: עינת קאשי, באדיבות רשות העתיקות)

   

  החפירה הארכיאולוגית מתבצעת ברחוב רוסלאן ובמקומות נוספים ביפו. בני הנוער יעבדו עם צוות החפירה בגילוי עברה המפואר של יפו הקדומה. מרשות העתיקות נמסר ש"החפירה תתקיים באתר עתיקות לצד צוות מנוסה של ארכיאולוגים, עובדים מקצועיים, שרטטים, מודדים ועוד. במסגרת ימי העבודה, ייהנו המשתתפים מסיורים, סדנאות והרצאות, וילוו על ידי מדריכי המרכז הארכיאולוגי-החינוכי של הרשות".

   

  עבודת בני הנוער בחפירות ארכיאולוגיות קרמה עור וגידים ביוזמת סגנית ראש עיריית תל־אביב-יפו, מיטל להבי. לדבריה, "מדובר בפרויקט שמשרת את האינטרסים של כל המעורבים: עיריית תל־אביב-יפו - שהעבודות בתחומה יקודמו במהירות גדולה יותר על ידי תגבור כח אדם באמצעות בני הנוער שלה שמשתלבים במעגל העבודה, הנוער התל אביבי - שזוכה לעבודה ששכר בצידה, והיא מאתגרת ומחנכת לערכי מורשת, ורשות העתיקות - שזוכה למפגש בלתי אמצעי עם הציבור ויוצרת פרויקט שמקרב את הלבבות לארכיאולוגיה".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  נוער חופר
  צילום: עינת קאשי, באדיבות רשות העתיקות
  מומלצים