שתף קטע נבחר

NBA: ג'ו ג'ונסון חתם לשש שנים באטלנטה

הפורוורד החליט להישאר בהוקס תמורת 119 מיליון דולר לכל התקופה. כעת הוא ינסה לשכנע שחקנים חופשיים אחרים להצטרף: "לברון, שקלת להצטרף לאטלנטה?", כתב סוכנו

בכל קיץ אחר היה הופך ג'ו ג'ונסון לאחד השחקנים החופשיים הכי מבוקשים ב-NBA. למרבה הצער של הפורוורד וסוכנו, בקיץ שמכיל שחקנים כמו לברון ג'יימס, דוויין ווייד ואמארה סטודמאייר ניגן ג'ונסון כינור שני ושלישי.

 

אולי זה מה שהוביל את ג'ונסון להישאר בקבוצתו אטלנטה הוקס, שעל פי הדיווחים של סוכנו העניקה לו היום חוזה חדש - 119 מיליון דולר לשש שנים. מדובר בחוזה הגבוה בכמעט 27 מיליון דולר מכל הצעה אחרת שהיה יכול ג'ונסון לקבל מקבוצות אחרות. ארן טלם, סוכנו של הפורוורד, פירסם את העניין בבלוג בהאפינגטון פוסט.


ג'ונסון וביבי, הרגיש מחויבות לחבריו ולקבוצה (רויטרס)

 

"כשהחלה תקופת השחקנים החופשיים הבהיר ג'ו כי ידבר קודם כל עם ההוקס", סיפר טלם. "הבעלים והמאמן החדש הרשימו אותו עם המחויבות שלהם להפוך את הקבוצה למועמדת לאליפות. הוא הרגיש מחויב באותה צורה לקבוצה, לחבריו ולעיר אטלנטה".

 

קבוצות רבות חיזרו אחרי ג'ונסון, כשהחתמתו היתה אמורה לשכנע את ג'יימס או ווייד להצטרף גם או להיות נחמה במקרה והשניים לא יגיעו. "הפעולה הראשונה של ג'ו צפויה להיות ניסיון לשכנע שחקנים חופשיים אחרים להצטרף להוקס. לברון, נפגשת עם שש קבוצות אחרות. אולי תשקול מעבר להוקס?", חתם טלם את הפוסט שלו.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים