שתף קטע נבחר

האב שרצח כשיר למעצר; תמונות הילדים הוצגו

חוות דעת קבעה כי איתי בן-דרור כשיר למעצר. לדיון בבית המשפט הגיע אלברט שם-טוב, דודם של שלושת הילדים שנרצחו, אמר: "הם כבר לא הילדים שלו. אני רוצה להראות לו את התמונות שיפנים ויבין טוב מה הוא עשה"

חוות דעת קבעה כי איתי בן-דרור, החשוד שרצח את שלושת ילדיו, כשיר למעצר ולכן הוא יועבר בקרוב לשירות בתי הסוהר. עם זאת, טרם נקבע האם הוא כשיר לעמוד לדין. לדיון בעניינו, בבית משפט השלום ברמלה, הגיעו קרוביהם של עומר, רוני ואור הקטנים. הם החזיקו תמונות של שלושת הילדים הקטנים. 

 

אלברט שם-טוב, אחיה של האם לילך, אמר לפני הדיון: "הם כבר לא הילדים שלו. באנו לראות אותו מקרוב אותו, כי אני רוצה לראות אותו ולוודא שהוא יקבל את העונש המגיע לו, אחרי מה שהוא עשה לילדים ולמשפחה שלנו. אני רוצה שהוא יראה את התמונות האלה בדיון. אני רוצה להראות לו את התמונות שיפנים ויבין טוב מה הוא עשה".

 

דודם של הילדים אמר כי החשוד ברצח כשיר לעמוד לדין. "עד היום הוא חושב שהוא עשה מעשה נכון. ברור לנו לגמרי שהוא מתחזה והוא כשיר לעמוד לדיון. כרגע זו הדרך היחידה שלו לנסות ולהתחמק מעונש", אמר. "נגיע לכל הדיונים עד להחלטה הסופית, עד שיקבל לפחות שלושה מאסרי עולם".


"רוצה שהאב יראה את התמונות". אלברט שם-טוב (צילום: עופר עמרם) 

 

ביום שני הובא האב בפיג'מה מבית החולים בו שהה, שכפ"ץ לגופו וכפכפים לרגליו, לדירתו בנתניה כדי לשחזר את המעשה. בקור רוח וללא

הבעת חרטה הוא הסביר כיצד רצח את ילדיו אחרי שנרדמו. גורם שהיה עמו בדירה אמר ל-ynet כי בן דרור לא לא ביקש סליחה ולא הזיל אף לא דמעה אחת במהלך השחזור. כאשר הוצא מהדירה, צעקו לעברו השכנים: "רוצח", "איך אתה ישן בלילה", "תסבול כל החיים. תתבייש לך".

 

מעצרו של האב הוארך בתחילת השבוע בעשרה ימים והוא נשלח לבדיקה פסיכיאטרית. בן דרור זוכה להשגחה צמודה 24 שעות ביממה במעצר. בשירות בתי הסוהר, שלחזקתו יועבר בימים הקרובים, מתכוונים לשים אותו בתא מבודד תחת השגחה.

 

Read this article in English


פורסם לראשונה 28/07/2010 11:34

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
איתי בן-דרור בבית המשפט
צילום: עופר עמרם
"שיבין מה עשה". עומר, רוני ואור בן-דרור
צילום רפרודוקציה: עופר עמרם
מומלצים