שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  אני נעזרת בסרטי פורנו כדי להצית את דמיוני

  הריגוש המיני נובע מהיכולת לדמיין את עצמך בהקשר כלשהו עם מה שאתה רואה מולך, בין אם זה ה"תסריט", השחקן, האיבר או התפאורה. זה לוקח אותך למקום שמעורר את המחשבה, ואיני מתביישת לומר גם לעיתים מלמד דבר או שניים

  פורנו, הנושא הטחון דק, דק, לאבקה בלתי נראית, עם קילומטראז' כמעט כמו המקצוע הכי עתיק. מה לא נאמר בנושא, מה עוד אפשר לחדש. זהו, שאין. נכון, זה לא מכבד נשים, תעשייה שמנצלת, גועל נפש ובלה, בלה, בלה.  

   

  אבל אני אשה, בכל רמ"ח איבריי ובעיקר בראשי והווייתי, ואני לא חושבת את כל הבלה-בלה-בלה השלילי והזועם בנוגע לפורנו. לא אומרת שזה לא קיים או מהווה חלק מזה, אני רק בוחרת לחשוב ולראות את הדברים בצורה שונה.  

   

  הרי אם נרד לשורש הבעיה הנצחית בהתעסקות בפורנו, נגיע למילה: בחירה. בוחרים לקחת חלק בתעשיה הזו, הן כשחקנים והן כצופים. זו בחירה, שמושתתת על מליון סיבות סובייקטיביות, שאינן העניין, מלבד השורה התחתונה: פורנו זה לא חובה. יתרה מכך, פורנו זו לא מילה גסה, זו פשוט מילה.  

   

  הגסות, הברוטאליות, הניצול, ההשפלות – כל אלה טמונים במשמעות שאנשים בוחרים לצקת לתוך המילה הזאת, לעומת הגירוי, המשחק המקדים המעורר והמסעיר, שקבוצה אחרת של אנשים יוצקים לתוכה. זו רק מילה.  

   

  אין שם שום דבר שהוא בגדר חידוש מסעיר לאדם בוגר

  על מה באמת פורנו מבוסס, מה בסרטים האלה נועד לגרות אותנו? לוקחים את המציאות על כל איבריה, מעתיקים לסרט, כותבים תסריט כזה או אחר ומפעילים מצלמות. אין שם שום דבר שהוא בגדר חידוש מסעיר לאדם בוגר ופעיל מינית. כולנו יודעים איך גבר ואשה נראים ללא בגדים, וכולנו יודעים מה התפקיד המיני של כל איבר ואיבר. האפשרויות כמעט אין סופיות אם נביא בחשבון את התפאורה, שבתוכה יש גם את התנוחות ו"התסריט", אבל הבסיס מוכר וידוע.  

   

  אז למה זה כל כך מגרה אנשים שבוחרים לצפות בסרטים האלה? אני מניחה שיש לא מעט הסברים, חלקם מוערכים ומקובלים יותר וחלקם פחות. מעבר לגירויים המובנים מאליהם, בתמונה ובקול, יש נדבך חשוב לא פחות - גירוי אינטלקטואלי. אני כבר רואה את כולם קופצים בתמיהה וזעם, איך המילה "אינטלקט" נכנסת באותה נשימה עם פורנו. אבל היא ללא ספק שייכת.  

   

  למה חלק מסרטי פורנו מגרים אותי? כי הם מפעילים אצלי את הדימיון, שיוצר את הגירוי הכי חזק שיש. כבר לא באמת מרגש אותי לראות איבר זכרי בסרט. הריגוש המיני נובע מהיכולת לדמיין את עצמך בהקשר כלשהו עם מה שאתה רואה מולך, בין אם זה ה"תסריט", השחקן, האיבר או התפאורה. זה לוקח אותך למקום שמעורר את המחשבה, ואיני מתביישת לומר גם לעיתים מלמד דבר או שניים, אם מוכנים להיות מספיק פתוחים ללמוד. אני בוחרת לקחת את החלקים שנעימים לי ומערבבת אותם עם החלקים שהבאתי מתוכי, מדמיוני.

   

  הפורנו של היום מגוון כל כך, ובאמת שלא ניתן לומר עליו משהו מכליל כמו "נפלא" או "מזעזע". יש כל כך הרבה ז'אנרים ותתי ז'אנרים, שכל אחד מהם פונה לפנטזיה כלשהי של קבוצה. לא כולם נועדו לאהוב את הכל, אבל כל אחד יכול למצוא משהו שילחץ אצלו כפתורים. לא הכל דוחה, משפיל ומבזה נשים, לא כל "תסריט" הוא בגדר סיוטה של כל אשה, בדיוק כמו שלא הכל הוא חלומה של כל אשה (או גבר). 

   

  חברה שלי מסוגלת לייצר את כל ה"תסריט" בדמיונה, לכן אין לה שום צורך או הנאה מיוחדת מצפייה בסרטי פורנו. העברתי לה כמה סרטים לניסיון. היא לא נגעלה, אבל לא חשה צורך חזק לצפות בהם בשביל להתגרות.

   

  מעבירה קדימה לקטעים שמגרים אותי במיוחד

  לי אין את היכולת הזו שלה, לא הצלחתי לפתח בצורה חזקה ועצמאית את הדמיון המיני, אני מתקשה לדמיין מאפס את הכל בצורה ציורית כל כך. לכן אני נעזרת בסרטי פורנו להצית את דמיוני. יש סרטים שאני צופה בלא יותר מחמש דקות, מכיוון שיתר הסרט לא מושך אותי. מעבירה קדימה לקטעים שמגרים אותי במיוחד, ולא חשה צורך להתחבר לדמויות. רוצה רק את התכל'ס. יש סרטים שאני נהנית לצפות בהם, על תקן סרט לכל דבר. לפעמים הסרט הוא סוג של משחק מקדים, לפעמים הסרט הוא המנה העיקרית.  

   

  זה רק פורנו, ומה שאתה בוחר לראות בזה, זה מה שפורנו יהיה עבורך. לא כל מה שמעורר גועל באחד יעורר גועל בשני. לכל אחד מאיתנו יש משהו שמדליק אותו או אותה. זה לא פוסל את של האחרים, זה רק אומר שאלינו זה לא מדבר. זה לא נותן לנו את הזכות לבקר ולשפוט אנשים שמרגישים וחושבים אחרת, וזה לא נותן להם את הזכות לעשות כך. זה אמצעי נוסף, שאם נעשה בו שימוש נכון, כאנשים בוגרים ואחראים, יכול לתבל בצורה נעימה מאד את חיי המין.  

   

  אומרים שאם ניכנס אי פעם למטבח של מסעדה אהובה ונראה איך מכינים את המנות שהאהובות עלינו, לא נרצה לאכול שם יותר. עם הסתייגות, ייתכן שאפשר לומר אותו הדבר על התעשייה הזו. לא חייבים לדעת ולחשוב מה קורה "במטבח" שלה. באותה מידה ייתכן שלא קורה דבר, אבל מה זה משנה? באנו לראות סרט טוב וליהנות ממנו.

   

  האימייל של בר

   


   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  עד העונג הבא...
  צילום: ויז'ואל/פוטוס
  הכרויות
  כתבו לנו
  מומלצים