שתף קטע נבחר

השכנים של מרינה מתלוננים על הרעש

בדרך לאלבום בכורה, מרינה מקסימיליאן-בלומין עושה עוד קמפיין אופנה ואחרי שנים של גברים מבוגרים, היא אוחזת היום במוזיקאי יונתן גלילה, בסך הכל בן 25. בראיון היא מבקשת שתפסיקו לשאול אותה אם היא רזתה, כי נמאס לה לענות שהיא לא. לדבריה, אלה רק אנחנו שהתרגלנו לגודל שלה

לפני כשלוש שנים הופיעה על המסך שלנו מרינה מקסימיליאן-בלומין ומייד הבנו שמדובר פה במשהו נדיר במחוזותינו. בחורה צעירה (בת 20 אז) מלאת ביטחון, זמרת מדהימה, יפיפיה אבל ממש לא במידות הקלסיות של דוגמנית וכולה פוטנציאל שעומד להתממש. והנה, שלוש שנים אחרי כוכב נולד 5 היא הספיקה לפתח קריירת משחק ("חשופים","תמרות עשן"), דוגמנות ("גדעון אוברזון", "קום איל פו", "עונות"), הנחיית תוכנית טלויזיה ("מועדון ארוחת הערב" ) וכל אלה בצד קריירת השירה המתפתחת שלה, שתגיע לשיא חדש עם יציאת אלבום הבכורה (בעברית ובאנגלית) שלה, בשנה הקרובה. למה באנגלית? "כי אני מכוונת לחו"ל", היא מסבירה, "אני מנסה לבסס את מעמידי שם בסצנת הג'אז בעיקר".

ועד שתצמח לנו כאן ריקי לי ג'ונס משלנו, מרינה יוצאת במופע חדש, היא והפסנתר ומנהלת זוגיות עם סולן להקת "הקרטל", יונתן גלילה, שאותו הכירה דרך, כמה לא מפתיע, המוזיקה. "קניתי את האלבום שלהם והתלהבתי מאוד, התקשרתי להגיד לו שממש אהבתי ומשם זה התגלגל..."

הסגנון המוסיקלי של יונתן ומרינה שונה, אבל למרינה זה לא מפריע, להפך, לדבריה מדובר בהפריה הדדית. "מאוד חשוב לי לשמוע את דעתו, ההרכה שלי כבר שואל אחרי כל חזרה: מה יונתן אמר?". מי שפחות מרוצים מהשידוך הם השכנים של הזוג, שלא פוסקים מלהתלונן על רעש ומוסיקה גבוהה מהבית. "הם נוקשים לנו עם מוט על הרצפה, אבל כל עוד המנורה עדיין לא נפלה מהתקרה - הכל בסדר", צוחקת מרינה.

 

 
צילומים מתוך הכתבה בלאשה (צילומים: עדו לביא)

 

עוד כתבות שער מעניינות

ענת מגן-שבו (אילנית) על אחד העם 101
 


 


פורסם לראשונה 05/09/2010 00:08

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מרינה מקסימיליאן-בלומין. יפה ומאוהבת
צילום: עידו לביא
מרינה עם בן הזוג, יונתן גלילה
צילום: יגל בר קמא
לאשה בפייסבוק
מומלצים