שתף קטע נבחר

שמעו על עסקה עם פדופיל, התלוננו והוא נעצר

אריה הכט כמעט חמק עם עונש קל על אונס שתי בנותיהם של חבריו הטובים. ל-ynet נודע כי שתי אחיות נוספות סיפרו שנפלו קורבן למעשיו ובמשך שנים נצרו את הסוד. הוא מכחיש

שנים הן נצרו בלבן את הסוד. אבל כששמעו על עסקת הטיעון עם אריה הכט מכפר סבא, הפדופיל שהודה באונס בנותיהם של חבריו הטובים ביותר, שהיו בזמן האירועים בנות שמונה ותשע, החליטו לא לשתוק עוד. ל-ynet נודע שתלונה חדשה הובילה למעצרו, והבוקר (יום ו') תבקש המשטרה להאריך את המעצר.

 

אחרי דיונים שנמשכו כשלוש שנים נרקם הסדר טיעון שנבע מקשיים בהשגת ראיות, במסגרתו הודה הכט בשתי עבירות של אונס וארבע עבירות של מעשים מגונים בשתי אחיות. הוא היה אמור להיכלא לשש שנים וחצי. הפרסומים על כך הביאו שתי אחיות להתיר את קשר השתיקה ולהגיש נגדו תלונה במשטרה.

 

המתלוננות החדשות נגד הכט, בן 58, היו בעת המעשים בגילאי גן ובכיתה א' והיום הן בגירות. הן הגיעו לתחנת המשטרה באריאל וסיפרו כי הכט,

 שבנו למד עם אחת מהן בגן, נהג לקחת אותן לחוות סוסים באזור העיר - שם אנס אותן.  

 

קצין החקירות של מרחב שומרון במשטרה, סגן-ניצב מרק עמיאל, הורה לבדוק במהירות את העדות שנשאו השתיים והביא את הכט, שהיה נתון למעצר בית, לחקירה - שם הכחיש את הדברים.

 

במשטרה מתכוונים לחקור גם את מי שהייתה באותה התקופה המחנכת של אחת האחיות, שלטענתן ידעה על מעשיו של הכט אך לא דיווחה על כך. למרות הכחשותיו הגורפות של החשוד, הביעו בתחנת אריאל אמון רב במהימנות תלונותיהן של האחיות.

 

בהכנת הידיעה השתתפה ורד לוביץ'
לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים