שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  התמונות שהאדמו"ר לא רצה שתראו
  במדורי ה"פפארצי" החרדיים הופיעו תמונות מחתונת בני משפחת האדמו"ר מגור, אך מתברר שהוא לא רווה מכך נחת. במודעה שפרסם הבהיר כי "הדבר נעשה שלא על דעתו"

  מדורי תמונות הפפארצי בעיתונות החרדית נקלעו הבוקר (יום ב') למבוכה, לאחר שהאדמו"ר מגור מימן מודעה בעיתון "המודיע" לפיה פרסום התמונות מהחתונה של בני משפחתו בשבוע שעבר נעשה בניגוד לדעתו.


   

  בשבועונים החרדים פינת הפפארצי מקובלת כבר מזה שנים. לא מדובר כמובן בצילומי סלבס על חוף הים, אלא בדרך-כלל בתמונות מביקורים רשמיים של רבנים ואדמו"רים באתרים שונים, שמחות בחברה החרדית או אירועים מרכזיים.


   

  בצמוד למודעה של האדמו"ר, שעליה חתם בשמו - יעקב ארי אלתר, פורסמה מודעה נוספת, בשמו של בן האדמו"ר - הרב נחמיה אלתר, שכתב "להבהיר ולגלות שידוע לנו רצון כבוד קדושת מרן האדמו"ר שליטא, ופרסום התמונות לא היה על דעתנו". ההודעות הפתיעו מאוד את עורכי העיתונים. 


   

  "עד היום פרסמנו את כל התמונות של האדמו"ר ולא ברור מה השתנה עכשיו", אמר אחד העורכים בעיתונות החרדית. "אף אחד לא פנה אלינו בדרישה שלא לפרסם את התמונות של החתונה האחרונה".


   

  לדברי אותו עורך, משיחות שערך התברר לו כי לא מדובר בנושא מהותי, אלא "במחלוקת פנימית בתוך החסידות". ובכל אופן הוא הבהיר: אם יבקשו מאיתנו שלא לפרסם תמונות שלו - נפסיק. חסרים אדמורי"ם? יש

  מיליון אדמו"רים לפרסם".

   

  בחסידות גור הסבירו ל-ynet כי האדמו"ר אף פעם לא אהב תמונות שלו בעיתונים, ועכשיו הוא החליט שהוא לא מוכן לקבל זאת יותר.

   

  אלא שגורם המקורב לחסידות מסביר שבאחרונה התחלף האיש שהיה אמון על הקשר עם התקשורת החרדית בחסידות (אחיו של סגן שר הבריאות, פתחיה ליצמן), וזו לדבריו הסיבה להחלטה להפסיק לפרסם את התמונות. 

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "התמונות שהאדמו"ר לא רצה שתראו"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים