שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  כניסה ויציאת כיפור: שעות פעילות תחבורה ציבורית

  מרבית חברות האוטובוס יסיימו מחר (ערב יום כיפור) את הפעילות בין 13:00 ל-14:30, ויחדשו פעילותן החל מ-19:30 בשבת. רכבת ישראל תסיים פעילות כבר ב-11:00, ולא תופעל במוצאי יום הכיפורים

  שעות פעילות התחבורה הציבורית בערב ובמוצאי יום כיפור. מרבית חברות האוטובוסים, כולל שתי אגד ודן הגדולות, יסיימו את פעילות קווי האוטובוס סביב 14:00 בערב יום הכיפורים, יום ו' (מחר). בצאת יום כיפור יחדשו החברות את פעילותן בסביבות 19:30, באופן מדורג. ברכבת ישראל יופעלו הקווים השונים בהתאם למתכונת יום שישי המוכרת, עד השעה 11:00 לערך. במוצאי כיפור לא תחזור הרכבת לפעילות, אלא רק ביום א', ה-19.10.

   

  יש לציין כי באתר האינטרנט המרכז של משרד התחבורה המאגד מידע על כל קווי התחבורה הציבורית בארץ (כולל רכבת ישראל), שעל פתיחתו הודיעו אנשי המשרד לפני כחודש, לא נמצאה התייחסות פרטנית לנושא יום כיפור. עוד כדאי להזכיר כי המידע שהתקבל נאסף מהודעות החברות השונות לציבור, יחד עם ההודעות לציבור באתרי האינטרנט השונים.

   

   

  מאגד, חברת האוטובוסים הגדולה בארץ, נמסר כי בערב יום כיפור תסתיים פעילות קווי האוטובוסים הבין-עירוניים בין השעות 14:30-13:00 במדורג, ואילו פעילות קווי האוטובוסים העירוניים תסתיים החל מ-14:30. במוצאי יום כיפור תחודש פעילות האוטובוסים מ-19:30 באופן מדורג. עם זאת, מספר קווי אוטובוסים לא יעבדו כלל בימים אלו, ובקווים אחרים יתבצעו שינויים נקודתיים. מומלץ להתעדכן על פעילותן הספציפית של חברות  האוטובוס במרכזי המידע של החברות.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  יום הכיפורים תשע"א
  צילום: רועי צוקרמן
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים