שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  צילום: הילית כדורי

  הלכת עם נשואים? אולי זה חוסם לך את האהבה

  האם אפשרי שהכל כבר כתוב ואולי בכלל לא תלוי בנו? אם כך, כל מה שעלינו לעשות זה לדעת לקרוא. המיסטיקנית גיא אביב בודקת אם יש חסימה זוגית, ואם יש - עוברים לקלפים כדי להבחין בין עין הרע לכישוף, או חסימה משמיים

  יש מי שמאמין בכל ליבו באפשרות לדעת קצת יותר ממה שהוא חש בחושיו. יש מי שסקפטי, קר רוח ואינו מניד עפעף. יש את המתנגדים בזעם, ממש מתעצבנים, אבל אף אחד לא מתעלם מהקיום של מיסטיקנים בעולמנו. אני מניח שרוב האנשים שהולכים למנחשי גורלות מגיעים מתוך ייאוש ותקווה. במסגרת פרויקט אהבה במעקב, יצאתי לחקור גם קצת בנסתר.

   

  את גיא אביב פגשתי דרך חבר שהתעקש חודשים שאני חייב לפגוש אותה. היה לה מה לומר עלי, מיידית, אני מניח שאפילו היא צדקה בחלק ממה שראתה או ניחשה. מסתבר שבאהבה זה חשוב, לפחות למי שמאמין בגורל וביכולת של אחרים לקרוא אותו.

   

  אביב זקוקה רק לדעת את השם שקיבלת כשבאת לעולם, את היום שבאת ומי ילדה אותך. ואז, בעזרת נומרולוגיה,  "קלפי הכישופים" ואינטואיציה בריאה, היא ישר קולטת כל את הסיפור. היא בודקת אם יש חסימה זוגית, ואם יש - עוברים לקלפים כדי להבחין בין עין הרע לכישוף, או חסימה משמיים. לדבריה, המשמעות של חסימה משמיים היא שיש עונש על גלגולים קודמים או עונש על חטא בעולם הזה. "הרבה פעמים נתקלתי בנשים שהלכו עם גברים נשואים ודרכם לאהבה נחסמה", היא אומרת.

   

  היא ממוצא רומני, סבתא שלה היתה תופרת שנתנה עצות אינטואיטיביות ללקוחות, היא גדלה בבית שהתנגד ליהדות ולמיסטיקה, גנבה הצצות לספרות האסורה בסתר. כשהתבגרה היתה גננת ובלילה עסקה במיסטיקה. בעקבות אסון שקרה היא הפכה למיסטיקנית במשרה מלאה.

   

   

  "אנחנו במסלול מתוכנן מראש, לכן ביום שאתה נולד נרשמת לך הזוגיות, עם כל הפרטים המלאים", היא אומרת. "האם תחווה אהבה נכזבת? האם אתה ראוי? לאורך כל הדרך פוגשים 'נשלחים' שיש להם תפקיד מסוים, לפעמים רק להורות לנו את הדרך. אז קורות לנו טעויות, נוצרת אינטראקציה מטעה שמפורשת כאהבה בין הנשלח לבין הצועד בדרכו. זאת כמובן טעות. הם אמורים להיות רק נשלחים ולסיים את תפקידם. כל ניסיון למשוך אותם פנימה לתוך חייך נידון לכישלון. אסור לשכוח ש'היא' או 'הוא' מחכים לך שם על הדרך, ולפעמים רק צריך לעבור גדר או להרים מסך. עבודתו של המסיטיקן היא להבחין אם הוא פגש נשלח או מכתוּבּ" (מיועד מהגורל).

   

  בהיותי קוסם אני מנוע מלגלות סודות או לחוות דעות על קולגות. כולנו מאותו היער. אני מאוד אמביוולנטי לגבי מיסטיקנים, אבל ממש לא מטיל ספק בעולם הנסתר. כמי שעובד בזה הרבה שנים, אני יכול לאשר בוודאות שרוב הקולגות שלי אינם "אמיתיים". כל קוראי המחשבות שאני מכיר, כולל כל הלהטים שהם מבצעים כולם מקורם בהגיון הפשוט, ב'סדר' שקיים מסביב. כקוסם או מנטליסט אתה מכיר טכניקות שמשתמשות בעובדה שלכולנו יש נקודה עיוורת, או שדה ראייה מת'. בדיוק במקום הזה, של העיוורון, מתבצעת פעולת המרמה, שם בדיוק מבשלים עבורך את הספק, ספק אם ראיתי נס או פלא, או ספק שזה טריק.

   

  קרו לי יותר מדי דברים "בלתי ניתנים להסבר", אני מגלה בעצמי מידי פעם יכולות לחלום או לדעת בדיוק מה יקרה. אני לא מתרגש כבר כשזה קורה לי, גם לא על הבמה. אני מחייך, מסמן ואומר לעצמי שכנראה "פתחתי צמצם" ונכנס יותר אור, או שאולי האנטנות שלי מכוונות בדיוק ובטווח רחב מהרגיל.

   

  מורי ורבי הודיני הגדול מנוחתו עדן נלחם בעוז בידעונים שפרחו בתקופתו, הוא ממש יצא במסע רדיפה, כמעט ציד מכשפות. אבל אחרי שאמא שלו נפטרה, מתוך רגש אשם שלא היה לידה בשעת מותה, אלא על הבמה, הוא בזבז את רוב כספו בניסיון נואש לתקשר איתה, דרך אותם ידעונים שרדף.

   

  -מה זאת אהבה עבורך?

  "אהבה היא טירוף הדעת ואיבוד חושים. להיות עם בן הזוג כל הזמן, איתו ולמענו. אהבה זה הביחד והגעגוע, אהבה גורמת לאנשים לשכוח את עצמם. אי אפשר לחיות בלי אהבה, הכמיהה קיימת בכולם, אבל יש לה גם צדדים כואבים, במיוחד כשהיא נגמרת. צריך לשמור עליה. אם שניים נכתבו להיות ביחד, לא משנה מה יקרה במציאות, בסופו של דבר הם יתחברו, גם אם זה בגלגול הבא, אבל במקרה כזה של דחייה נשמתם תתייסר".

   

  -מיסטיקה ואהבה זה הולך ביחד?

  "המיסטיקה מגלה סודות, מאפשרת לדעת את הלא נודע, למשל, האם האהבה היא מהלב והנשמה, או חלילה רק שיקולים של כסף או כדאיות. האם תהיה לי אהבה בקרוב? האם היא תחזיק מעמד? תמיד יש את הפחד שדברים ישתבשו, וכאן המיסטיקה נכנסת לעזרה, להכוונה לייעוץ. הכל כתוב, מי המיועד/ת ומי בדרך ככלי ללימוד, או הענשה. הכל מלמעלה. ביום שאנחנו נולדים נכתב לנו המסלול של חיינו, כמו של המלווים אותנו בדרך, אם לטוב באהבה כמו משפחה ואהבה, ואם לרע".

    

  -איזו חסימה יכולה להיות לאדם בדרכו לאהבה?

  "חסימה אנרגטית - עין הרע, כישופי חסימה שלא תהיה זוגיות לעולם, כישופי אהבה, חסימה נפשית, פחדים, חרדות וכולי".

   

  -אפשר להשפיע על הגורל שנידונתי לו באהבה?

  "כמעט אי אפשר להשפיע. מעטים המקרים שזכורים לי ששינו את הגורל שנכתב להם".

   

  • גיא אביב מזמינה את מי שיזכה לייעוץ והכוונה מיסטיים הכוללים שלוש פגישות, בהן פתיחת דרך לזוגיות, חיזוי, בחינת כדאיות, בעזרת קלפי טארוט ונומרולוגיה. לאתר של אביב גיא מיסטיקנית  

   

  האימייל של אהבה במעקב


   

  קרדיטים לסרט הווידאו:

   

  צלם: גיא רובינשטיין

  עורך: יניב סגלוביץ

  מוזיקה מקורית: גבריאל פולק

  תסריט ובימוי: קליוסטרו

  הפקה: וונדרס און דה נט

   

  תודות:

  חנות 'היער' בקניון רננים, רעננה

  אפרת אוסט - עוברת אורח

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  להבחין בין עין הרע לכישוף. גיא אביב ואפרת אוסט
  צילום: גיא רובינשטיין
  הכרויות
  כתבו לנו
  מומלצים