שתף קטע נבחר

נגד כל הסיכויים: זכה פעמיים בלוטו - בשנה אחת

ארנסט פולן ממיזורי, שזכה ביוני במיליון דולר, גירד שוב את הכרטיס הזוכה - והפעם יתעשר בשני מיליון דולר

הסיכויים לזכות במיליון בלוטו הם אפסיים. לזכות פעמיים? את זה אפילו המחשבון מתקשה לחשב. אבל זה בדיוק מה שקרה לארנסט פולן, בן 57 מבונה טורה, מיזורי. אנשי הלוטו של מיזורי דיווחו כי פולן, שזכה במיליון דולר לאחר שגירד כרטיס בהגרלת "100 מיליון דולר בלוקבאסטר" ביוני, זכה שוב החודש - והפעם יתעשר בשני מיליון דולר.

 

פולן, פנסיונר של הצבא שעבד כתומך בחברת טלפונים לפני שיצא סופית לפנסיה אחרי הזכייה הראשונה, אמר כי הוא "חש בר מזל" - לאחר שגירד כרטיס של "מגה מונופול", וזכה שוב במיליונים.

 

ג'ון וולס מהלוטו של מיזורי אמר כי הסיכויים לזכייה במיליון דולר בהגרלה הראשונה בה השתתף פולן הם 1 ל-2.28 מיליון. הסיכויים לזכייה בהגרלה השנייה הם דומים. "זה צירוף מקרים מדהים", אמר וולס על הזכייה הכפולה. "היו לנו אנשים שזכו בעבר כמה פעמים בפרסים, אבל ארנסט הוא הראשון בהיסטוריה של הלוטו במיזורי שזוכה במיליון דולר פעמיים".

 

פולן קנה את הכרטיס הזוכה ב-17 בספטמבר ובחר לקבל את סכום הכסף באחת, על פני קבלת קצבה כספית שנתית. לאחר הורדת המסים, הוא קיבל 700 אלף דולר על הזכייה ביוני, ולכך יצטרפו 1.3 מיליון דולר על גירוד הכרטיס הזוכה החודש.

 

ומה הוא יעשה עם הכסף? "אשפץ את הבית החדש שלי", מספר פולן, שלא בונה על זכיות נוספות בלוטו - אבל מתכוון להמשיך ולהשתתף בהגרלות. "אשתי אמרה שעכשיו התור שלה לזכות", הוא צוחק.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פולן ימשיך לגרד
צילום: AP
ארנסט פולן. הראשון בהיסטוריה
צילום: AP
אשתו, בטסי פולן. זוגיות רווחית
צילום: AP
מומלצים