שתף קטע נבחר

הרצליה 90210

לרגל פתיחת שנת הלימודים במכללות, יצא מדור "אופנת הפרברים" לדגום את הסטייל המקומי במקבילה הישראלית של בוורלי הילס 90210 - המרכז הבינתחומי שבהרצליה. בין תיקים של לואי ויטון ושאנל, גילינו גם הרבה בלונד, היפסטריות וסטודנטים שלא מרוצים מאיך שהמרצים לבושים. רפי ברבירו מדווח מהשטח

שנת הלימודים האקדמית תשע"א נפתחה אמש ואופנת הפרברים החליטה לדגום את הסטייל האקדמי במרכז הבינתחומי שבהרצליה. כ- 5,700 סטודנטים החלו השבוע את לימודיהם בקמפוס ההרצלייני, כאשר 1300 מהם הגיעו מ77 מדינות במיוחד לישראל כדי ללמוד בביה"ס. האווירה הבינלאומית במקום ניכרת כמעט מייד, ועבורנו, מדובר בהזדמנות מעולה לבדוק את המגוון האופנתי וההשפעות החו"ליות שיש על הסטודנטים המקומיים.

 

 

מקרב המסוקרות נראה ששאנל, לואי ויטון, לונשאן (Longchamps) וג'וצי נהנים מנוכחות מסיבית במקום, כאשר סכום הקניה ממוצע בסיבוב שופינג עומד על, תחזיקו חזק, 840 שקלים. סגנון האופנה השולט בקמפוס הוא "סטייליסטים ופלצנים". "אנשים שלא מורידים את משקפי השמש ורצוי שהם יהיו גדולים ויכסו כמה שיותר", אומרים הסטודנטים. "כל בחורה לבושה פה מינימום ב2500 ש"ח, היא כאילו אישיות רדודה אך בקלאס", מעיד ארי מביה"ס לתקשורת.

 


משקיעות. אחת מהסטודנטיות בבינתחומי (צילום: רפי ברבירו)

 

לעומת התלמידים, המרצים משקיעים פחות בסטייל, לפחות על פי הסטודנטים. "בתור מישהי שבאה מאירופה, אני בשוק מאיך שהמרצים מגיעים ללמד. הם נועלים קרוקס, לובשים מכנסי התעמלות וראיתי גם מרצה עם חולצה של מטאליקה. ממש משוגע!", אומרת מרים, סטודנטית אנגלייה למשפטים.

 

בהתאם לרוח האופנתית, גם המוסד האקדמי לא טומן את ידו בצלחת בַּתחום והשיק אשתקד קולקציית אופנה ייעודית לסטודנטים הנושאת את שמו והופקה בשיתוף עם קסטרו. "מדובר בשיתוף פעולה ייחודי וראשון מסוגו בישראל, במסגרתו עוצבה קולקציה של בגדי סטודנטים ממותגים, ברוח אלה המופקים על ידי האוניברסיטאות המובילות בעולם דוגמת אוניברסיטת הרווארד, אוניברסיטת קולומביה ואחרות", מספרת ד"ר איילת בן עזר, סגנית נשיא לענייני סטודנטים. הבגדים נמכרים בעמדה מיוחדת הממוקמת בקמפוס. שווה לבקר? בהחלט, ולא רק בשביל למצוא חתן, כלה או את רוני סופרסטאר, מתלמידות בית הספר.

 


 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הצליח לה עם החולצה. סטודנטית בבינתחומי
צילום: רפי ברבירו
אוהבים שם מותגים אמריקאים
צילום: רפי ברבירו
ומשקפי שמש גדולים
צילום: רפי ברבירו
לאשה בפייסבוק
מומלצים