שתף קטע נבחר

אשדוד: שוטר נעצר בחשד שקיבל שוחד מעבריינים

השוטר נעצר על-ידי חוקרי מח"ש בתחנת המשטרה ומעצרו הוארך בשלושה ימים. אשתו: "המעשים שמיוחסים לבעלי אינם נכונים. זה לא האיש שאני מכירה"

עוד פרשה שמביכה את המשטרה: שוטר ותיק במשטרת אשדוד נעצר בחשד שקיבל שוחד מעבריינים. היום (ג') הוארך מעצרו של השוטר, גבי אזולאי, בבית המשפט השלום בירושלים, בהסכמת שני הצדדים.

 

על-פי גורמים שונים בהמשך צפויים גם מעצרים של אזרחים הקשורים לפרשה. מפקד תחנת אשדוד, סגן ניצב גבי דדון, שוהה בחופשה והוא עודכן בפרטי הפרשה.

 

פרקליטו של אזולאי, עו"ד מיכאל בוסקילה, אמר בתום הדיון בבית המשפט: "מרשי שיתף פעולה באופן מלא עם החוקרים ולטענתו לא ביצע את העבירות המיוחסות לו. מדובר בעבירות של טוהר המידות. הוא הסכים להישאר במעצר על מנת לאפשר למחלקה לחקירות שוטרים לחקור, כדי שהאמת תצא לאור".

 

אתי אזולאי, אשתו של החשוד, אמרה ל-ynet: "המעשים שמיוחסים לבעלי אינם נכונים. זה לא גבי שאני מכירה. גבי הוא לא אדם שלילי ומסייע לנזקקים בעירו על חשבון זמנו הפרטי. אנו לא יודעים בדיוק מה קרה, אך מדובר בבלון שניפחו אותו. אני תומכת בבעלי לאורך כל הדרך".

 

נעצר בתחנת המשטרה 

השוטרים בתחנה מתחו ביקורת על דרך המעצר אמש בתחנת

 המשטרה, כאשר אנשי מח"ש הוציאו את השוטר כשהוא אזוק לחקירה בירושלים. "זה היה מאוד מביך, ואני לא חושב שזו הדרך הראויה הרי היו יכולים לזמן אותו אליהם והוא היה מגיע".

 

חבריו של השוטר, המשמש כראש משמרת סיור, סיפרו שהוא מוכר בעיר. "קראנו לו 'מעורבב'", אמר אחד מחבריו. "הוא היה בקשר עם שחקני כדורגל, הוא אהב להיות מוזכר בכל מיני מדורי רכילות מקומיים. בבר המצווה של הבן שלו היו שחקנים ודמויות ידועות מאוד מאשדוד. ייתכן מאוד שהגבולות שלו לא היו תמיד ברורים, מי שמשחק באש בסוף נכווה". 

 

סגן מפקד התחנה, רב-פקד ישראל גאלי, מיהר לכנס את השוטרים ושוחח עימם. "מטבע הדברים אני לא יכול להיכנס לפרטי הפרשה, מח"ש חוקרת כעת וניתן להם לבצע את מלאכתם. אנו מקווים שהוא יצא מזה אבל אנו צריכים להמשיך בעבודתנו כרגיל", אמר לשוטרים.

 

אחד השוטרים בתחנה אמר שאינו מופתע מהמעצר. "אני לא יכול לומר שאני בהלם. הוא שוטר שהסתובב עם כל מיני, אבל מדובר בשוטר טוב שביצע את מלאכתו כראוי. תמיד הגיע לכל זירה כמעט ראשון וטיפל בצורה מקצועי בכל אירוע. הרבה

 אנשים קינאו בו על הקשרים האלה וייתכן שיתברר שאין בחשדות האלה כלום בסופו של דבר. זה באמת לא נעים ויש פה כל מיני שמועות מטורפות. קשה לעבוד באווירה כזו. יש שמועות על כל מיני מעצרים שצפויים והמצב פה בהחלט לא נעים".

 

חבריו הזכירו כי השוטר היה מיודד עם השוטרת אירינה גורוחוד, שנחטפה על ידי עבריין בתחנת אשדוד ובסופו של דבר הודחה מהמשטרה. "הוא לקח את זה מאוד קשה וכעס על פיטוריה ועכשיו גם הוא נמצא במצב דומה", אמר אחד מחבריו.  

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אזולאי (משמאל) עם עורך דינו
צילום: נועם מושקוביץ
מומלצים