שתף קטע נבחר

אל תסתכל בגביע

תחרות "מדרש תמונה" של ynet וארגון "שפע" יצאה לדרך, ואתם מוזמנים לצייר ולאייר סיפורים מהגמרא - ולזכות בפרסים. הקומיקסאי אור רייכרט יצר דימוי לדוגמה

נותרו שבוע וחצי בלבד: בשבוע שעבר הכרזנו על תחרות "מדרש תמונה" שבה אתם מתבקשים ליצור פרשנות ויזואלית לאחד מארבעה סיפורים מהגמרא. על גולשים שמעוניינים להשתתף בתחרות לשלוח את יצירותיהם עד לתאריך 27 באוקטובר, בשעה 23:00. 


 

צוות השופטים, שכולל את הרב שטיינזלץ, הבמאי יוסי סידר, הקומיקסאי שי צ'רקה, איש הטלוויזיה אודי ליאון ועורך הביאור של הרב - יוני אליאב, יבחרו את הדימויים העולים לגמר על פי פרמטרים של מקוריות, אסתטיות ומסר או פרשנות מעניינת שמתווספת לאגדתא בדימוי. הזוכה במקום הראשון יקבל סט גמרא שלם (גדול) עם ביאור שטיינזלץ, בשווי אלפי שקלים. גם הזוכים במקום השני והשלישי יקבלו סטים של שטיינזלץ, במהדורת וילנא ובפורמט הקטן, בהתאמה. הזוכים במקומות הרביעי והחמישי יקבלו דיסק ובו גמרא מלאה עם ביאור שטיינזלץ בשווי של כאלף שקלים.

 

לרגל התחרות ביקשנו מהקומיקסאי אור רייכרט, שכבר שנים מאייר את סיפורי הגמרא במדורו "התנאים" שמופיע בעיתון מקור ראשון, ליצור דימוי על-פי אחד מסיפורי התחרות. הנה מה שהכין בעקבות האגדתא על בת הקיסר ורבי יהושע, שהיה מכוער אך חכם (כאן תמצאו את סיפורי הגמרא שמשתתפים בתחרות וכן את טופס מילוי הפרטים ומשלוח היצירות).


 

עוד לא ציירתם? עדיין חושבים מה לצלם? איירתם וטרם שלחתם? למה אתם מחכים? 

 

בהצלחה!

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: מיכה דומאן. באדיבות מרכז חב"ד ת"א
לימדו ואיירו
צילום: מיכה דומאן. באדיבות מרכז חב"ד ת"א
מומלצים