שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  בקרוב: מיזם "הפרויקט" בבית האופרה

  במסגרתו ההפקה יועלו לראשונה שלוש יצירות מהרפרטואר העכשווי של הכוריאוגרפים מרקו גקה, עמנואל גת ויקופו גודאני בביצוע רקדני "הפרוייקט.

  "הפרוייקט", מיזם משותף של האופרה הישראלית ומרכז סוזן דלל, יעלה בהפקת בכורה ב-30 בנובמבר בבית האופרה, ולאחר מכן ב-30 בדצמבר. במסגרתו יועלו לראשונה שלוש יצירות מהרפרטואר העכשווי של הכוריאוגרפים מרקו גקה (עם היצירה "Super nova"), עמנואל גת (עם "Through the Center") ויקופו גודאני ("Light years") בביצוע רקדני "הפרוייקט". 

   

  הקו המקשר ביניהן הוא מחול עכשווי, אנרגטי ובועט, תוך שמירה על האסתטיקה, הטכניקה והאצילות הקלאסית. המוזיקה המלווה את היצירות נעה ממוזיקת הג'אז ועד מוזיקה אלקטרונית עכשווית.

   

  מאטה מוראי, לשעבר סולן בלהקת הבלט הישראלי והמנהל האמנותי של תחום המחול במת"ן, ינהל בפועל את "הפרוייקט" וילווה אותו לכל אורכו מטעם האופרה הישראלית ומרכז סוזן דלל. על הניהול האמנותי אמונים חנה מוניץ ויאיר ורדי.

   

  העבודה על "הפרוייקט" החלה לפני כשנה כאשר יותר מ-260 רקדנים ישראלים הגיעו לשלב הראשוני של האודישנים, מתוכם נבחרו 13 רקדנים ורקדניות ישראלים: אורין יוחנן, אלה נגלי, תמר סנדלר, נעמה תמיר, עדי אמיר, גלית בן ארי, תמר סון, איימי עזוז, אנטון לפידוס, ניר בניטה, דור ממליה, שחר לוי וסרגיי זק. 

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  13 רקדנים מקומיים יטלו חלק
  צילום: אייל לנדסמן
  לאתר ההטבות
  מומלצים