שתף קטע נבחר

השובתים הפגינו: "עבדים בבנק הבינלאומי"

גם מחר יושבתו סניפי הבנק הבינלאומי ובנק פאג"י על ידי כ-2,000 עובדים המוחים על תנאי העסקתם. היום הפגינו 200 מהם מול מטה הבנק בשד' רוטשילד בת"א ונשאו שלטים בגנות ההנהלה והבעלים, צדיק בינו. המנכ"ל: הדרישות מופרכות

היום הפגינו כ-200 מתוך 2,000 עובדי הבנק הבינלאומי השובתים, מול בניין ההנהלה בשד' רוטשילד בתל אביב. זאת, במחאה על תנאי העסקתם, והפרת הסכמים, לטענתם, מצד ההנהלה. בנוסף, הודיע היום הוועד שגם מחר (ה') יושבתו סניפי הבנקים.

 

 

בהפגנה נשאו העובדים שלטים בגנות ההנהלה והבעלים, צדיק בינו ובהם: "בינו לא יצאת צדיק", "מיליארדר על הגב שלנו" ו"עבדים בבנק הבינלאומי". על אף החום הכבד, העובדים שהו בחוץ זמן רב, בעודם שורקים במשרוקיות ושרים שירי מחאה.

 

לטענת העובדים ההנהלה לא מקיימת את הסכם ההצמדה הקיים לשכר העובדים בבנק לאומי, כמו כן, טוענים העובדים ששיטות השיווק שמנהיגה הנהלת הבנק הן אגרסיביות ופוגעות בעובדים ובלקוחות כאחד. בהנהלת הבנק דחו את הטענות, והמנכ"ל, סמדר ברבר-צדיק מסרה ל-ynet שבניגוד לטענת העובדים, הדרישות שהם מעלים הן אף מעבר להצמדה לבנק לאומי. ביום ראשון צפויה להתקיים פגישת משא ומתן עם הנהלת הבנק בהסתדרות. 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
שביתה הפגנה הבנק הבינלאומי בנק בינלאומי
צילום: אבישי זיגמן
הבעלים, צדיק בינו
צילום: קובי קואנקס
מנכ"ל הבנק הבינלאומי, סמדר ברבר-צדיק
צילום: יריב פיין
מומלצים