שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  מחול שדים

  היא שונאת שחושבים שהיא רק ציצים יפים ("יש לי הרבה מה להציע מבחינה מנטלית"), חולה על הפרטנר רון שחר ("כשאני איתו אני כמו ילדה בת 12"), מנתחת את הכישלונות הרומנטיים שלה, כולל ליאור מילר ("לא מבינה למה אני צריכה לשבת בבית עם בן הזוג שלי, כשאני יכולה לעבוד ולהרוויח") ומתוודה שגם היא רוצה קצת לנוח ("בא לי להתחתן"). אנה ארונוב, בחורה מציאותית בגוף חלומי, פותחת את העונה השישית של "רוקדים עם כוכבים" ולא מפחדת שפמלה אנדרסון תגנוב לה את הפוקוס

  "אם מחר כבר לא אוכל לרקוד יותר?”, ממלמלת אנה ארונוב בעיניים מבריקות, “זה הפחד הכי גדול שלי. באותו יום שאחליט שאני מוותרת על הבמה, אתאבד. לרגע. לחודש. ואז אמשיך לחיות”. ארונוב מציתה עוד סיגרייה, ומישירה מבט עייף, “בינינו, אני לא מעניינת אף אחד, חוץ מהמשפחה שלי. אני בטוחה בזה. הקהל רואה אותך עכשיו, אומר 'איזו מהממת', או 'איזו מכוערת' והולך הלאה לאכול את הסלט שלו. אתה נשאר מאחור ולוקח את זה קשה, אוכל את עצמך 'למה הם אמרו ככה וככה'. צריך להבין, זה רגעי, אנחנו המפורסמים מנתחים ונעלבים, ולקהל זה לא משנה, הם אמרו ושכחו”.

   

  אחרי חמש עונות של "רוקדים עם כוכבים" מבית רשת ועשר שנים בישראל, ארונוב חזק בפרסונת המקצוענית הלא מתעניינת. “אני גם לא קוראת טוקבקים. פעם נעלבתי מהם, כתבו 'היא מכוערת, פרובוקטיבית', היום אני כבר לא קוראת. יש לי דברים יותר חשובים. לקרוא על עצמך זה לבזבז אנרגיה, לא רוצה”.

   

  שעתיים שלמות ארונוב מרביצה בי תורה, שעתיים שלמות שהיא נשבעת בנעלי הריקוד שלה שלא מעניינים אותה הפרסום והתהילה. “רק עבודה", היא חוזרת ואומרת, “כל הזמן אני רוצה רק לעבוד, מי יודע, אולי מחר כבר לא יתקשרו?”.

   

  • צולם בג'יג'י אקדמי בית הספר למקצועות היופי והקוסמטיקה, רחוב המסגר 9, ת"א

   

  ארונוב מוכרת תדמית של נמלה עמלנית שחיה בחרדה מתמדת מהיום שייגמרו הרזרבות שהיא ליקטה כל הקיץ ולכן היא לא נחה לרגע. מנוחה זה לצרצרים. אין לה זמן לשטויות שלי, השאלות נראות לה טיפשיות, ההתעניינות בחייה פולשנית והדבר שהיא הכי רוצה עכשיו זה להשאיר אותי עם הפסטה פויו שלי ולחתוך למיטה. “תלכו לישון", היא משחררת את הוריה ברוסית, “אחזור מאוחר יותר". היא מניחה את הנייד שלה על השולחן, נושמת עמוק, תוהה לעצמה כמה עוד תצטרך לסבול את המטרד הזה, נו, ראיון שער ל"פנאי פלוס".

   

  “אתה צריך להבין, הדבר שהכי חשוב לי היום זה הסטודיו שלי”, היא חוזרת על המנטרה, “יש לדני (יוחטמן, בן זוגה לשעבר וכיום שותפה לעסקים, ש.פ) שלושה סניפים, אחד בהרצליה ושניים בנתניה, ואנחנו משקיעים את כל הזמן שלנו בעבודה עם הילדים”.

   

  דוגמנית, רקדנית מקצועית, כוכבת של תוכנית פריים טיים. למה את צריכה גם סטודיו לריקוד?

  “כוכבת!”, היא נובחת בזלזול ותוך גילגול עיניים, “מה זה 'כוכבת'?”, היא כמעט צועקת עליי, “הולכים עם זה למכולת? מה עושים עם התואר הזה? לא משלמים לי כסף על זה. אז מכירים אותי ומחמיאים לי... למה אני מתרגמת את זה? לכסף? לעסק? לביטוי עצמי? לעשייה? מזהים אותי הרבה ברחוב, אבל אני לא כוכבת. יודע למה? כי אם לא אהיה בשתי עונות של 'רוקדים', בקושי יזכרו מי זאת אנה. כוכבים זה כאלה שיכולים לא לעשות כלום עשר שנים ויישארו כוכבים”.

   

  מה הלאה?

  “עכשיו אני מתרגמת זמן לכסף. מלמדת ילדים ריקוד, מופיעה ב'רוקדים עם כוכבים', שופטת בתחרויות ריקודים, מדגמנת”.


  הפכה לאייקון של "רוקדים עם כוכבים". ארונוב (צילומים: רונן פדידה)

   

  אז כסף, טפו טפו טפו לא חסר.

  דופקת על השולחן, “הכל בסדר".

  שמעתי שהסטודיו נחל כישלון חרוץ ושהייתם על סף פשיטת רגל.

  “יש מישהו בחשבון הבנק שלי ואני לא יודעת עליו? אין לנו ידע בעסקים, באנו ועשינו את מה שאנחנו יודעים לעשות. כל עסק בהתחלה חווה קשיים כאלה או אחרים, אני לא יודעת מי אמר לך את זה, אבל עובדה, פתחנו עוד שני סניפים ועכשיו אנחנו אפילו מתחילים לראות רווחים".

   

  ומה באשר לשמועות על כך שחיים רביבו השקיע בסטודיו שלך בתקופה שהייתם בקשיים כלכליים?

  “ממש לא, איזה שטויות! מה חיים רביבו קשור לזה בכלל, לא היה לי סטודיו כשרקדתי איתו, לא ביקשנו עזרה מאף אחד, כמו כל עסק חדש, גם אנחנו היינו בקשיים, אבל יצאנו מזה והצלחנו לפתוח עוד שני סניפים ואנחנו מאוד גאים בתוצאה".

   

  תגידי, בתוך כל הכאוס הזה של העבודה, יש לך גם זמן לחיים אישיים?

  “האמת שעכשיו כבר לא".

   

  השבוע עולה העונה השישית של "רוקדים עם כוכבים", אחד הקלפים החזקים של רשת. עם השנים הפכה ארונוב לפנים של התוכנית. כמעט אי אפשר לדמיין עונה בלי הרומן שלה עם המצלמה, למרות היעדרותה מהעונה השלישית. לארונוב היו הרפתקאות טלוויזיוניות נוספות, כמו הנחיה בפאנל "בנות" של HOT והדוקו "שדרג את הסלב", והיא גם הפרזנטורית של עירית נוי, אבל לפני הכל היא האייקון של "רוקדים".

   

  “זה מאוד מחמיא שכל פעם שעולה השם של התוכנית, שלושת השמות שעולים הם המנחים של התוכנית והשם שלי", מודה ארונוב. "זה סוג של גאווה. אני מרגישה כמה אנשים באמת מזהים את התוכנית איתי ואני גאה בזה. כנראה שעשיתי את הדבר הנכון. זה כמו ש'כוכב נולד' לנצח יישאר של נינט”.


  "פעם נורא התרגתי שהצמידו לי רומנים"

   

  התוכנית מדגישה בעיקר זווית מאוד מסוימת שלך.

  “אני שונאת שרואים בי רק את זו עם הציצים, יש בי מעבר, הרבה מעבר. אבל אנשים רואים מה שאתה מראה להם, כשאנחה תוכנית אקטואליה ייראו עוד צדדים", היא מצחקקת.

   

  עם עליית העונה השישית, רשת משוועת לנשום קצת מהאוויר הצלול הזה שמוצאים בגובה 25 אחוז רייטינג ומעלה. ההפקה ניערה בחוזקה את העץ השדוף למדי שעליו גדלים סלבז מקומיים. על הנייר - המהלך הצליח. מהעץ נשרו שמות כמו אקי אבני, משה פרץ, איציק זוהר, רון שחר, שלומי קוריאט, עדי הימלבלוי, דליה מזור, שרון חזיז, גילי שם טוב, הילה אלפרט וטל ברקוביץ'.

   בזכיינית לא הסתפקו בתוצרת המקומית והביאו שחקנית חיזוק אמריקאית שיודעת את כל הטריקים, כולל כאלה שלא תראו לעולם בפריים טיים של ערוץ 2 - פמלה אנדרסון. העלמה אנדרסון, שהשתתפה במקבילה האמריקאית של "רוקדים", תשמש שופטת אורחת בכמה תוכניות. ארונוב, שהפכה עם השנים לפנים של התוכנית, לא נשמעת מוטרדת מנדידה אפשרית של תשומת הלב.

   

  בעונה הבאה השם המזוהה עם התוכנית יהיה פמלה.

  "אולי, למרות שהיא לא באה לרקוד, אלא רק לשפוט. המזל היחיד זה שגם כשהיא תשב מאחורי השולחן, הקהל יוכל לראות את החלק היפה ביותר בה".

   

  יש מצב שגם בה יש יותר מאשר רק ציצים, את יודעת.

  "ברור!”, היא צוחקת, "מגניב שהיא באה, זו כוכבת עולמית, סמל סקס של כל הגברים, אני מניחה שאין גבר שלא ידליק טלוויזיה לפחות פעם אחת כדי לראות אותה”.

   

  מלבד רייטינג, את חושבת שזה ישפיע עליכם?

  "לא בטוחה שזה ישפיע על הריקוד שלנו, אבל עצם העובדה שכוכבת ברמתה מגיעה אלינו זה מוסיף המון לתוכנית. אני אומנם לא מתרגשת לראות אותה, אבל אני חושבת שזה יתרום לתוכנית ולרשת".

   

  את לא לחוצה שהיא תגנוב לך פוקוס?

  “היא מהממת ואני ממש לא לחוצה. חוץ מזה בקאסט השנה יש כל כך הרבה בנות יפות, כמו טל ברקוביץ' ועדי הימלבלוי, לפמלה תהיה תחרות קשה".

   

  מלבד כישורי הריקוד והנתונים שבהם בירך האל הטוב את ארונוב, שירתו את אנשי רשת גם השמועות הקבועות על רומנים בינה לבין הסלב שהצמידו לה אנשי ההפקה המסורים. הרעיון שהצמד מזיע יחד ולא רק בחדרי החזרות הגביר את הבאזז סביב התוכנית. לארונוב הוא הגביר את הבאסה.

  "פעם נורא התרגזתי מזה שמצמידים לי רומנים, זה הפריע לי רק פעם אחת באמת”.

   

  פעם אחת שאנחנו יודעים עליה. תמיד נתנו לך גברים שווים וקיוו לרומן.

  "יכול להיות, אין לי יד בהחלטות. אולי זה הכיוון שלהם”.

   

  היו רקדנים שכיוונו לשם? התחילו איתך בצילומים ובחזרות?

  "לא. זה תלוי באשה לדעתי”.

  תנוחי, זה הכי לא.

  "במקרה שלי זה כן. או שאני נותנת להם לעשות את זה, או שלא. זה חד משמעי. עם סמי הורי זה היה קשה, הוא היה אנטי ריקודים, זה היה קשה, כל הזמן משברים והייתי ארבע שנים בארץ בקושי דיברתי עברית. עם חיים רביבו

   כמובן שלא היה כלום, יש לו משפחה וילדים וכל העולם רואה את זה. מצד שני, כשראיתי את מייקל לואיס, נורא התרגשתי, אבל לא נתתי לו פתח לעשות שום דבר לא מקצועי. אני אוהבת את הילד הזה מאוד, הוא חמוד, הוא כל כך טוב ביסוד שלו ואנשים רואים רק את הריבועים. הוא קסם של ילד, אבל ילד”.

   

  השנה קיבלת גבר הורס וגם אבא טרי, רון שחר.

  "כן, אה? כשרון נכנס הייתי כל כך אדישה, לא התלהבתי בכלל. היום אני אומרת תודה להפקה כי בעיניי זה הגבר הכי מדהים העונה מכל הבחינות, גם אם הוא לא הרקדן הכי טוב שם. אקי אבני הרקדן הכי טוב, אבל כשאני עם רון, אני אנה שמעט אנשים מכירים כי הוא בא בלי מסכות ובלי פוזה. הוא אחלה איתי. הוא כזה קול ומגניב ומצחיק. כשאני איתו אני כמו ילדה בת 12. כשתראה את החזרות שלי אתה תגיד 'מה? זו אנה?', אני בצחוקים ואני הכי מפגרת במובן הטוב של המילה. בחזרות אני קוראת לזה פיגור קשה. הוא לא נותן לי להרגיש שאני צריכה להיות אשה ולהשתדל להיות חזקה ולהוכיח שאני כזאת סקסית. לא, הכל קל וזורם. מאוד מהר נהיינו חברים. זה בנאדם שיכול לגעת כי הוא כמו שהוא, 'אני מגניב, אני מצחיק, אני לא צריך ממך כלום, תהיי אנה', יש מעט כאלה”.

   

  מה היה הסיפור עם ליאור מילר?

  “שני אנשים רווקים. זה בריא שנוצרה מערכת יחסים לדעתי. שני אנשים שהם באינטראקציה כה אינטנסיבית, חוזרים הביתה לבד, נוצר שם משהו. לא היתה טעות, היו לנו אחלה יחסים!”.

   

  אחלה יחסים שכנראה הפריעו לתחרות.

  "לא, הוא לא רקד מספיק טוב. הוא יודע את זה. הוא היה מוכן ברבע גמר כבר ללכת הביתה. אני לא נתתי לו לוותר בשלבים המתקדמים יותר”.

   

  ולא התעצבנת עליו? זו הקריירה שלך.

  "לא, אני יכולה להבין אותו. אנחנו שונים. אין מה להשוות. בשבילי זה טבעי כמו שטבעי בשבילך לשאול שאלות, בשבילו זה קשה להראות לאנשים כמה אתה לא תמיד טוב במשהו, זו עבודה קשה, נשברים בדרך. לא נתתי לו להישבר כי לי זה היה חשוב. לקחתי אותו בידיים ואמרתי לו, 'יאללה, בשביל שנינו נעשה את זה ונמשיך'. עצם העובדה שהגענו לשלישיית הגמר זה כבר היה הישג. זה המקסימום שיכולתי להביא אותו עם המתחרים שהיו שם”.

   

  אז אם היית כל כך שלמה עם המקום שאליו הגעתם, למה התפרקת אז על הבמה?

  אנה שותקת לרגע וכאילו חיה את אותו הפסד מחדש. היא לוקחת נשימה עמוקה ומסבירה, "השופטים אמרו שהיינו יותר טובים. הסתכלתי על זה כתחרות ריקודים מקצועית, שבה השופטים קובעים. במקרה שלנו הם אמרו שהיינו יותר טובים, שאני הייתי יותר טובה", היא משחזרת את הסטירה שקיבלה מהקהל בבית שהעדיף את גלית גיאת וקיריל סיבולפוב, "נעלבתי. הרגשתי שהבחירה היתה אישית ולא מקצועית. התרסקתי כי זה היה אמיתי. למישהי אחרת זה היה קורה בבית, לי זה יצא בשידור חי על הבמה. אתה יודע מה?”, היא מביטה לי בלבן של העין, "לא מצטערת על זה לרגע!”.

   

  מה עושים אחרי הפסד כזה מבחינת זוגיות?

  "המשכנו לחיות ביחד. לא שפטתי אותו על איך שהוא רוקד. לא היינו ביחד כי הוא רקדן, חייתי עם גבר בבית. זה שהוא רקד לא טוב זה לא קשור. הוא גם לא היה כזה גרוע, לקראת הסוף הוא התחיל לרקוד. הוא ידע שהוא לא וואו ואני ידעתי את זה. כולנו מבוגרים בריאים, לא צריך ללטף את האגו”.

   

  שלושה חודשים אחרי שהכירו עבר הזוג המרקד לגור יחד. ככה זה אצל ארונוב, היא משכפלת מפתח בדייט השני בערך. בראיון שער זוגי שערכתי לשניהם במהלך העונה הרביעית של "רוקדים" הדינמיקה היתה בלתי נסבלת. זוג תיכוניסטים מאוהבים שריירו זה על זה דרך העיניים, הכחישו את הזוגיות וצחקקו לעצמם כשני ילדים שהצליחו לבזוז את הקופסה של העוגיות. שבעה חודשים אחרי הכניסה לדירה המשותפת ישבו אנה וליאור בסלון וכרסמו ארוחת ערב מול הטלוויזיה. שיחה קלילה הפכה לכבדה ובסיומה החליטו שהכי טוב יהיה לסיים את הזוגיות הזו במקום. אנה חתכה מהדירה למחרת וחזרה לבית הוריה בנתניה. "מערכת היחסים שלנו היתה טובה, וברגע שכבר לא הרגשנו שזה 100 אחוז מספק את שנינו אמרנו חלאס, נגמר”.

   

  את מאוד לא רגשנית.

  “אני גבר. לא מתרגשת משום דבר, הכל עובר לידי".

   

  • את הראיון המלא תוכלו לקרוא בגליון החדש של "פנאי פלוס"

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  עונה שישית: ארונוב עם רון שחר
  צילום: רונן פדידה
  עונה חמישית: מקום ראשון עם מייקל לואיס
  צילום: יוני המנחם
  צילום: יוני המנחם
  עונה רביעית: מקום שלישי עם ליאור מילר
  צילום: יוני המנחם
  צילום: רפי דלויה
  עונה שניה: מקום שני עם חיים רביבו
  צילום: רפי דלויה
  עונה ראשונה: מקום שני עם סמי הורי
  צילום: קוקו
  לאתר ההטבות
  מומלצים