שתף קטע נבחר

"לא רגיל להצטלם בלי לדבר"

ניצלנו יום של שקט בגזרה הערבית כדי להלביש את צבי יחזקאלי, ראש הדסק לענייני ערבים בחדשות ערוץ 10, בחליפה מהודרת ולצלם אותו לשער "לגבר". ואיך היה? הוא ניסה לחייך אבל בעיקר שמר על הביפר צמוד. כתבתנו שמעה את הרווק המבוקש לשעבר מדבר על החיים החדשים שלו כדתי שומר מצוות, בעל ואב

  

 

השעה: 15:00 בצהריים. ביום רגיל, זוהי בדיוק השעה שבה צבי יחזקאלי רוכב על האופנוע הכבד שלו בשטחים ערביים במרדף אחרי האייטם האקטואלי הבא. לא פלא שראש הדסק לעינייני ערבים של חדשות 10 מרגיט טיפה נבוך להגיע לסטודיו בדרום תל אביב ולדגמן מראה מסוקס לשער של "לגבר" (השער האחורי של לאשה, א.ש.). "יש לכם מזל שהיום יש שקט כללי בגזרה הערבית, אחרת לא הייתי יכול להגיע", הוא מספר לי ומציץ שוב בנייד שלו ואז בביפר שנשאר צמוד אליו גם בצילומים, העיקר שלא יפספס כלום.


 

תראו אותו: לבוש בחליפה מחוייטת ומסתכל למצלמה, מחייך חיוק קטן אבל שומר על ארשת פנים רצינית, נהנה ומתייסר בו זמנית. "אני לא רגיל להצטלם בלי לדבר, אני לא דוגמנית".

 

יש מעט מאוד בחורים על מסך הטלויזיה שלנו (ושיסלחו לי עוז זהבי ורן דנקר) שיכולים לשאת על כתפיהם הרחבות את הטייטל "גבר" ובמקרה של יחזקאלי, מספיקה לחיצת יד כדי להבין שהטייטל הזה תפור על מידותיו. עד לא מזמן הוא כיכב במגזינים כרווק מבוקש שגרם ללא מעט נשים לפנטז בערבית, אבל תרשו לי לעדכן אתכן שיחזקאלי מודל 2010 הוא דתי שומר מצוות, בעלה של מיטל הכהן ואבא להלל-יה בת השנה. כשאני שואלת אותו כמה ילדים הוא מאחל לעצמו הוא מכוון את האצבע למעלה ואומר "כמה שהקדוש ברוך הוא יתן לי".


צילומים: איתן טל

 


 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צבי יחזקאלי. מרווק מבוקש לאיש משפחה למופת
צילום: איתן טל
לאשה בפייסבוק
מומלצים