שתף קטע נבחר

עלות הטיפול השנתית בשרון: 1.6 מיליון שקל

ימים ספורים לפני העברתו הצפויה לחוות השקמים חושף האוצר את עלות הטיפול ברה"מ לשעבר. במקביל, זכה בית הנשיא לתוספת של 2.5 מיליון שקל: תקציב הנסיעות של הנשיא לחו"ל יגדל במיליון שקל, ובנוסף יוקצו 1.5 מיליון שקל לשיפוצים במשכן

עלות הטיפול הרפואי השנתית בראש הממשלה לשעבר אריאל שרון המאושפז במרכז הרפואי שיבא בתל השומר עומדת על 1.6 מיליון שקל היא – כך נמסר היום (ג') לוועדת הכספים. בתוך כך, ל-ynet נודע כי בסוף השבוע הקרוב צפוי שרון להיות מועבר לביתו לחוות השקמים.

 

שרון אושפז לפני כ-5 שנים לאחר אירוע מוחי שני ומאז הוא שרוי בתרדמת. האוצר ביקש וקיבל את אישור הוועדה להעביר למשרד הבריאות את דמי הטיפול, שבאים מתקציב משרד ראש הממשלה.

 

בנושא אחר, ועדת הכספים הגדילה היום ב-2.5 מיליון שקל את תקציב בית הנשיא לבקשת הנשיא פרס ובאישור האוצר. מיליון שקל יתווספו למימון תקציב הנסיעות לחו"ל של הנשיא, אשר יגיע השנה ל-10 מיליון שקל – יותר מכפל התקציב שניתן לו השנה (כ-4.2 מיליון שקל) שכבר הוגדל בינתיים. לשנה הבאה נקבע לנשיא תקציב נסיעות של 4.5 מיליון שקל.

 

1.5 מיליון שקלים נוספים אושרו לביצוע שיפוצים במשכן הנשיא. נציג האוצר נימק את הגדלת תקציב הנסיעות של הנשיא, "לאור ההזמנות לביקורים ממלכתיים שהנשיא מקבל".

 

יו"ר הוועדה ח"כ משה גפני (יהדות התורה) אמר: "אני מאד מעריך את עבודת הנשיא לטובת המדינה, אבל אם אפשר לחסוך היה ראוי לעשות כן". תקציב בית הנשיא עמד השנה על כ-38.5 מיליון שקל ויעלה לכ-42 מיליון ב-2011.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ראש המשלה לשעבר אריאל שרון
צילום: יעקב סער, לע"מ
מומלצים