שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  שעשועים זה אנחנו

  "וזהו פיצוח", "צ'ק או מתנה" ואולי "התחלתי ולכן אסיים"? השעשועונים הגדולים בתולדות המדינה חוזרים בסדרת תוכניות מיוחדת בערוץ 2. המנחה אברי גלעד משחזר, ויש לו גם מה לומר על המתמודדים והפרסים בעבר ובהווה

  זוכרים את "גלגל המזל" של ארז טל והקרב על תפקיד הנערה שלצידו בין רות גונזלס וסיגל שחמון? את "פיצוחים" ורגעי ההכרזה הסמכותיים של שוש עטרי? "זה הסוד שלי", שהיה השעשועון הראשון בארץ אותו הנחו אורי זוהר וטוביה צפיר? או אולי את "התחלתי ולכן אסיים", המשפט השגור בפיו של יצחק שמעוני, מנחה "מקבילית המוחות"?

   

  לפני שאנשים היו נכלאים מרצון בתוך בית, נרקבים מרעב על אי או רוקדים נטולי כישרון על רחבה,

  נשלטה הטלוויזיה על ידי שעשועונים, חלקם נצרבו בזיכרון הקולקטיבי כמייצגי עידן התמימות וחלקם ייצגו את הרגע בו הפגין הציבור את תאוותו החדשה לכסף ותהילה. על גלי הנוסטלגיה, יתקמבקו בשבוע הקרוב השעשועונים המיתולוגיים (א' ב-21:00, ערוץ 2) בספיישל תוכניות ב"רשת", שינחה אברי גלעד, מגיש "עשינו עסק" בעבר ו"אחד נגד מאה" בהווה.


  אברי והמשתעשעים. על מה מתמודדים היום? (צילום: קרן נתנזון)

   

  על סט צילומי התוכנית "פחות או יותר", בה אנשים התבקשו לנחש מה מחיר המוצרים שהוצגו, השתתפו בגרסה החדשנית קובי פרץ, מיכל ינאי, שירלי בוגנים וסאבלימינל. אם בעבר הפרס נע בין מימיה למקרר, על מה מתחרים בימינו? אם תשאלו את אברי, הוא יגיד לכם שרק על הרצון האובסיסיבי להיות מפורסמים.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  גלעד. אז והיום
  צילום: קרן נתנזון
  לאתר ההטבות
  מומלצים