שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  בניזרי שוב ביקש חופש - ונדחה: "אטימות רגשית"
  השר לשעבר, שמרצה עונש מאסר בגין קבלת שוחד, לא הורשה להשתתף בברית נכדו. השב"ס: הוא ניצל את חופשתו החודשית ויצא לחתונת בנו. "אפשר לגלות יותר רגישות", מוחה פרקליטו

  לחתונת הבן כן, לברית הנכד לא: שבוע לאחר ששוחרר השר לשעבר שלמה בניזרי מהכלא כדי לשמוח עם בנו בחתונתו, ביקש אתמול (ד') לצאת שוב למספר שעות - הפעם לכבוד הברית של נכדו, שמתקיימת היום בירושלים. שירות בתי הסוהר דחה היום את בקשתו.

   

  בשב"ס הסבירו כי בניזרי, שמרצה עונש מאסר בגין קבלת שוחד, ניצל כבר את חופשתו החודשית לאחר שיצא לחתונת בנו בתחילת נובמבר, והוסיפו כי נכד הוא לא קרוב משפחה ממדרגה ראשונה ולכן אין שום סיבה שבניזרי ייצא, גם לא למספר שעות.


  בניזרי יוצא לחופשה ראשונה. "פחות אטימות רגשית" (צילום: ירון ברנר)

   

  ההחלטה עוררה את זעם פרקליטו של בניזרי, עו"ד יהורם מלכה, שאמר ל-ynet: "השב"ס מנע מבניזרי מלהשתתף בברית נכדו המתקיימת היום בירושלים. נסיבות ההחלטה אינן מנומקות. מערכת השב"ס הייתה יכולה לגלות יותר רגישות כלפי בניזרי ופחות אטימות רגשית, כאשר מדובר באירועים במהלך חייו של

  אדם שלא ניתן לחזור אליהם אחר כך".

   

  לטענת עו"ד מלכה, "ההחלטה למנוע מבניזרי השתתפות בברית היא מהלך שמשבש את שיקומו של אסיר שרוצה להשתלב בחברה באופן נורמטיבי. השב"ס יכול היה לעשות צעד בונה אמון כלפי בנזרי, שאיננו מוגדר מסוכן או בעייתי, ולאפשר לו להיות חלק מהאירוע המשפחתי".

   

  מהשב"ס נמסר בתגובה: "האסיר, לאחר שריצה רבע מתקופת מאסרו, החל לצאת לחופשה הניתנת אחת לחודש. לאור העובדה כי האסיר ניצל את חופשתו החודשית ולאור העובדה כי רק במקרה של קרבה ראשונה ניתן לאשר חופשה, האסיר קיבל והבין את ההסבר לכך".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  בניזרי בחתונת בנו. רוצה שוב
  צילום: נועם מושקוביץ
  עו"ד יהורם מלכה. "מהלך משבש שיקום"
  צילום: מאיר סויסה
  מומלצים